Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Helios: "Plan B" w Kinie Kobiet już 21 lutego

Helios zaprasza na najnowszą odsłonę cyklu Kino Kobiet. Na Panie czeka moc atrakcji i konkursów oraz przewrotna komedia w gwiazdorskiej obsadzie. "Plan B" to historia o niełatwym poszukiwaniu miłości, znajdowaniu sensu w relacjach z innymi i o tym, że zawsze jest nadzieja, że po burzy wyjdzie słońce… Seans już 21 lutego.

REKLAMANajnowszy film w reżyserii Kingi Dębskiej to pełen emocji, humoru i życiowej prawdy film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy przed Walentynkami - w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć oraz autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!
- Tradycyjnie oprócz specjalnie dobranego na tę okazję niebanalnego filmu, na Panie czekać będzie moc atrakcji, wesołych konkursów i wybornej zabawy w kobiecym gronie. Motywem przewodnim lutowych spotkań będzie biel! To już ostatni moment, żeby docenić naszą piękną zimę, więc polecamy białe kurtki, białe sukienki, białe spodnie, białe czapki. Niech sale kinowe ogarnie cudowna, śnieżnobiała atmosfera - zaprasza kino Helios.

Kino Kobiet to gwarancja wspaniałej zabawy! Seans 21 lutego o godzinie 18:30. Bilety są już dostępne w sprzedaży!

Helios Krosno
ul. Bieszczadzka 29 (VIVO! Krosno)
21 lutego, godz. 18:30

ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj