KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Helios: "Plan B" w Kinie Kobiet już 21 lutego

Helios zaprasza na najnowszą odsłonę cyklu Kino Kobiet. Na Panie czeka moc atrakcji i konkursów oraz przewrotna komedia w gwiazdorskiej obsadzie. "Plan B" to historia o niełatwym poszukiwaniu miłości, znajdowaniu sensu w relacjach z innymi i o tym, że zawsze jest nadzieja, że po burzy wyjdzie słońce… Seans już 21 lutego.

REKLAMA


Najnowszy film w reżyserii Kingi Dębskiej to pełen emocji, humoru i życiowej prawdy film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy przed Walentynkami - w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć oraz autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!
- Tradycyjnie oprócz specjalnie dobranego na tę okazję niebanalnego filmu, na Panie czekać będzie moc atrakcji, wesołych konkursów i wybornej zabawy w kobiecym gronie. Motywem przewodnim lutowych spotkań będzie biel! To już ostatni moment, żeby docenić naszą piękną zimę, więc polecamy białe kurtki, białe sukienki, białe spodnie, białe czapki. Niech sale kinowe ogarnie cudowna, śnieżnobiała atmosfera - zaprasza kino Helios.

Kino Kobiet to gwarancja wspaniałej zabawy! Seans 21 lutego o godzinie 18:30. Bilety są już dostępne w sprzedaży!

Helios Krosno
ul. Bieszczadzka 29 (VIVO! Krosno)
21 lutego, godz. 18:30

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?