KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Helios: "Disney Junior w Kinie 2"! Wygraj wyjazd marzeń do Disneyland® Paris!

3 i 4 marca na najmłodszych Widzów kina Helios czekają wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólna zabawa. Podczas najbliższego weekendu odbędzie się druga edycja specjalnych pokazów "Disney Junior w Kinie".

REKLAMA


Na dzieci czeka masa pozytywnych atrakcji, między innymi kino Helios odwiedzi sam Miki, który stanie się interaktywnym prowadzącym i zaprosi młodych Widzów do wspólnej zabawy i tańca.

Na ekranach zostaną zaprezentowane aż trzy premierowe (nieemitowane wcześniej!) odcinki ulubionych seriali: "Miki i raźni rajdowcy", "Jej Wysokość Zosia" oraz "Lwia Straż". Ponadto przed seansami dodatkową atrakcją będą gry i piosenki z seriali: "Bingo i Rolly w akcji" oraz "Vampirina".
Przy okazji tych pozytywnych seansów dla całej rodziny pojawi się niepowtarzalna szansa wygrania rodzinnego wyjazdu do Disneyland® Paris w trakcie obchodów jego 25. urodzin! To wyjątkowa szansa nie tylko na wielkie wspólne świętowanie, ale także na zabawę na Disney Stars on Parade, Disney Illuminations czy Star WarsTM Hyperspace Mountain i przeżycie niezapomnianych chwil! Konkurs startuje 3 marca, szczegóły dostępne są na stronie www.helios.pl/disneyland2

Szczegóły oraz możliwość zakupienia biletów na weekendowe seanse specjalne dostępne są tutaj: www.helios.pl/DJwK2

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?