KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Kultura Dostępna" - marcowe seanse w kinach Helios!

W marcu w kinie Helios w ramach projektu "Kultura Dostępna" będzie można obejrzeć najnowsze, najbardziej cenione przez krytyków oraz nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmy polskiej produkcji. Jedyne 10 złotych wystarczy, aby raz w tygodniu, w każdy czwartek zobaczyć najciekawsze polskie filmy ostatnich lat na wielkim ekranie!

REKLAMA


W ramach cyklu w marcu zaprezentowanych zostanie aż pięć tytułów: "Habit i zbroja" - przedstawiający dzieje państwa zakonnego i Rzeczpospolitej Obojga Narodów jako gigantyczną grę strategiczną (seans 1 marca), "Sztuka Kochania" - historia Michaliny Wisłockiej" czyli porywająca historia najsłynniejszej seksuolog PRL-u (seans 8 marca), kontrowersyjny "Botoks" opowiadający historie zdeterminowanych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi decyzjami (seans 15 marca), obsypany nagrodami "Najlepszy" - zrealizowana w hollywoodzkim stylu historia mistrza świata w podwójnym triatlonie (seans 22 marca)  oraz "Reakcja Łańcuchowa" - dramat starający się odpowiedzieć na pytanie jak daleko się posuniesz dla tych, których kochasz (seans 29 marca).

"Kultura Dostępna w kinach" to projekt Narodowego Centrum Kultury, które wraz z siecią kin Helios zachęca Polaków do oglądania rodzimych produkcji w kinowej jakości. Dzięki dostępności kin projektu Kultura Dostępna w całej Polsce oraz przystępnej cenie biletu projekt zyskał grono stałych odbiorców i fanów dobrego polskiego kina.

W 2018 roku w krośnieńskim kinie Helios seanse odbywają się tradycyjnie, o godzinie 13 i 18:00. Rezerwacje oraz zakupu biletów dostępne są na stronie www.helios.pl/kultura_dostepna

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?