KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Kobieta sukcesu" - wyjątkowa komedia romantyczna

"Kobieta sukcesu" zadebiutowała na ekranach kin dokładnie w Dzień Kobiet! W roli tytułowej Widzowie będą podziwiać znakomitą Agnieszkę Więdłochę, partnerować jej będą: Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner i Julia Wieniawa. W filmie występują także: Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Ireneusz Czop oraz gościnnie, w nietypowej odsłonie, Tomasz Oświeciński.

REKLAMA


Główną bohaterką filmu jest Mańka, szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę, młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie - za sprawą psa i przypadku - wkracza również Piotr, którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów!
Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego? "Kobieta sukcesu" to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne. O czym będzie opowiadać "Kobieta sukcesu"?

- Będzie dużo o miłości. Tej przyjemnej i tej bolesnej -  tej, która się nie udaje. Ale też o nadziei, że miłość jest możliwa. Bo naprawdę wierzę w to, że każdy z nas zasługuje na miłość - mówi odtwórczyni roli głównej, Agnieszka Więdłocha.

Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska znana z takich hitów jak "Lejdis" czy "Śniadanie do łóżka", reżyserem zaś - Robert Wichrowski ("Francuski numer"). Kino Helios zaprasza na premierowe seanse.

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?