KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Pitbull. Ostatni pies" w Heliosie

"Pitbull. Ostatni pies" w Heliosie Fot. Maciej Hachlica, Ent One Investments

Helios zaprasza na seanse najnowszego filmu według scenariusza i w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Ostatni film z uwielbianej przez Widzów serii "Pitbull" zadebiutował na ekranach kin w całej Polsce w czwartek, 15 marca!

REKLAMA


Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami.
W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz - prosto z Waszyngtonu - Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz - Czarna Wdowa...

"Pitbull. Ostatni pies" zgromadził śmietankę polskiej kinematografii, począwszy od gwiazdorów kultowego serialu "Pitbull": Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stroińskiego, Rafała Mohra oraz Adama Woronowicza, Cezarego Pazurę i Zbigniewa Zamachowskiego. Gościnnie w filmie zagrali: Katarzyna Nosowska, Dorota Rabczewska oraz bokserzy - Artur Szpilka i Dereck Chisora.

Najnowszy film Władysława Pasikowskiego, twórcy takich hitów jak: "Psy" czy "Jack Strong", to absolutna klasyka kina akcji. To będzie wyjątkowe filmowe spotkanie brutalnego świata policjantów i bezwzględnych gangsterów. Bilety do kin Helios są już dostępne w sprzedaży.

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?