Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Legenda powraca - "Tomb Raider" w Heliosie

Legenda powraca - "Tomb Raider" w Heliosie materiały promocyjne

Lara Croft wyrusza w swoją pierwszą ekspedycję, aby odnaleźć zaginionego ojca na niezbadanej wyspie... Słynna bohaterka (w tej roli po raz pierwszy Alicia Vikander) powraca na wielki ekran w najnowszej odsłonie "Tomb Raidera"! Kino Helios zaprasza na premierowe seanse od piątku, 6 kwietnia.

REKLAMALara to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę i zyskać miano Tomb Raidera?
Zagościła w świecie popkultury w 1996 roku jako bohaterka gry komputerowej. Gry z serii sprzedały się ponad 58 milionach egzemplarzy, była to jedna z najlepiej sprzedających się serii gier w historii. Od 1997 roku wydawane były komiksy o Larze Croft, napisano także trzy książki oryginalne i cztery powieści na podstawie scenariuszy filmów. Twórcy filmu przyznawali, że do powrotu do świata Lary Croft zachęcił ich sukces edycji gry z 2013 roku, mówiącej o pierwszej przygodzie bohaterki.

- Od dawna byłem pod urokiem świata tej gry - mówił reżyser. - I znałem go dobrze. Rzecz jasna, bardzo lubiłem Larę, dziewczynę, z którą lepiej nie zadzierać, która daje radę największym niebezpieczeństwom i omija wszelkie pułapki w drodze do celu - dodaje.

Bilety na premierowe seanse dostępne są na stronie www.helios.pl/tombraider

ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj