KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Legenda powraca - "Tomb Raider" w Heliosie

Legenda powraca - "Tomb Raider" w Heliosie materiały promocyjne

Lara Croft wyrusza w swoją pierwszą ekspedycję, aby odnaleźć zaginionego ojca na niezbadanej wyspie... Słynna bohaterka (w tej roli po raz pierwszy Alicia Vikander) powraca na wielki ekran w najnowszej odsłonie "Tomb Raidera"! Kino Helios zaprasza na premierowe seanse od piątku, 6 kwietnia.

REKLAMA


Lara to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę i zyskać miano Tomb Raidera?
Zagościła w świecie popkultury w 1996 roku jako bohaterka gry komputerowej. Gry z serii sprzedały się ponad 58 milionach egzemplarzy, była to jedna z najlepiej sprzedających się serii gier w historii. Od 1997 roku wydawane były komiksy o Larze Croft, napisano także trzy książki oryginalne i cztery powieści na podstawie scenariuszy filmów. Twórcy filmu przyznawali, że do powrotu do świata Lary Croft zachęcił ich sukces edycji gry z 2013 roku, mówiącej o pierwszej przygodzie bohaterki.

- Od dawna byłem pod urokiem świata tej gry - mówił reżyser. - I znałem go dobrze. Rzecz jasna, bardzo lubiłem Larę, dziewczynę, z którą lepiej nie zadzierać, która daje radę największym niebezpieczeństwom i omija wszelkie pułapki w drodze do celu - dodaje.

Bilety na premierowe seanse dostępne są na stronie www.helios.pl/tombraider

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?