KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Kacze Opowieści" tylko w kinach Helios!

Kino Helios zaprasza swoich najmłodszych Widzów na wyjątkowe seanse! Już podczas najbliższego weekendu, 7-8 kwietnia odbędą się pełne atrakcji przedpremierowe pokazy nowego serialu Disney Channel - "Kacze Opowieści"!

REKLAMA


Niezwykłe przygody uwielbianego przez wszystkich Kaczora Donalda, najsłynniejszego trylionera Kaczogrodu - Sknerusa McKwacza oraz jego rozbrykanych siostrzeńców: Hyzia, Zyzia i Dyzia ponownie zawładną ekranami kin w całej Polsce!
Nowe "Kacze Opowieści" podkreślają doniosłość rodziny i przyjaźni, przyciągając widzów obecnymi na każdym kroku humorem, tajemnicą i przygodą. W każdym odcinku bohaterowie udają się na niesamowite misje ucząc się odwagi oraz kreatywności. Nowy serial został stworzony dla dzieci, rodzin oraz tych, którzy dziećmi czują się w sercu, przy czym ci ostatni z pewnością odnajdą kilka sentymentalnych odniesień do oryginału sprzed lat.

W każdym odcinku pojawią się przełomowe odkrycia, a ponieważ niebezpieczeństwo czyha za każdym rogiem, zanosi się na niesamowite przygody! Wszystkie seanse rozpoczną się konkursami z nagrodami, a w holach kin Helios na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje i animacje.

Tych pozytywnych seansów absolutnie nie można przegapić! Zobacz www.helios.pl/kaczeopowiesci

ak, red.

  • autor: ak, red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?