Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Kacze Opowieści" tylko w kinach Helios!

Kino Helios zaprasza swoich najmłodszych Widzów na wyjątkowe seanse! Już podczas najbliższego weekendu, 7-8 kwietnia odbędą się pełne atrakcji przedpremierowe pokazy nowego serialu Disney Channel - "Kacze Opowieści"!

REKLAMANiezwykłe przygody uwielbianego przez wszystkich Kaczora Donalda, najsłynniejszego trylionera Kaczogrodu - Sknerusa McKwacza oraz jego rozbrykanych siostrzeńców: Hyzia, Zyzia i Dyzia ponownie zawładną ekranami kin w całej Polsce!
Nowe "Kacze Opowieści" podkreślają doniosłość rodziny i przyjaźni, przyciągając widzów obecnymi na każdym kroku humorem, tajemnicą i przygodą. W każdym odcinku bohaterowie udają się na niesamowite misje ucząc się odwagi oraz kreatywności. Nowy serial został stworzony dla dzieci, rodzin oraz tych, którzy dziećmi czują się w sercu, przy czym ci ostatni z pewnością odnajdą kilka sentymentalnych odniesień do oryginału sprzed lat.

W każdym odcinku pojawią się przełomowe odkrycia, a ponieważ niebezpieczeństwo czyha za każdym rogiem, zanosi się na niesamowite przygody! Wszystkie seanse rozpoczną się konkursami z nagrodami, a w holach kin Helios na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje i animacje.

Tych pozytywnych seansów absolutnie nie można przegapić! Zobacz www.helios.pl/kaczeopowiesci

ak, red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj