Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Helios zaprasza na rodzinne seanse z animacją "Basia"!

Helios zaprasza na pozytywne rodzinne seanse podczas najbliższego weekendu, 14 i 15 kwietnia! Basia ma 5 lat i tak zwany charakterek. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem - Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić.

REKLAMA"Basia" to skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody rezolutnej dziewczynki i jej przyjaciół. Każdy z prezentowanych odcinków pokazuje świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. "Basia" zaprasza do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego - świata bliskiego każdej rodzinie.

Wszystkie seanse filmowej adaptacji kultowych książek dla dzieci rozpoczną konkursy z nagrodami, a w holu kina na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje. Szczegółowe oraz opcja zakupu biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/basia

Helios Krosno
ul. Bieszczadzka 29 (CH VIVO! Krosno)
14, 15 kwietnia

ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj