KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Helios zaprasza na rodzinne seanse z animacją "Basia"!

Helios zaprasza na pozytywne rodzinne seanse podczas najbliższego weekendu, 14 i 15 kwietnia! Basia ma 5 lat i tak zwany charakterek. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem - Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić.

REKLAMA


"Basia" to skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody rezolutnej dziewczynki i jej przyjaciół. Każdy z prezentowanych odcinków pokazuje świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. "Basia" zaprasza do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego - świata bliskiego każdej rodzinie.

Wszystkie seanse filmowej adaptacji kultowych książek dla dzieci rozpoczną konkursy z nagrodami, a w holu kina na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje. Szczegółowe oraz opcja zakupu biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/basia

Helios Krosno
ul. Bieszczadzka 29 (CH VIVO! Krosno)
14, 15 kwietnia

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?