Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

10. edycja cyklu "KULTURA DOSTĘPNA" w kinie Helios!

Widzowie kina Helios poznają najlepsze, najczęściej nagradzane, najbardziej cenione przez krytyków oraz publiczność polskie filmy w ramach dziesiątej już edycji cyklu "Kultura Dostępna". Seanse odbywają się o godzinie 13:00 oraz 18:00. Pierwszy seans tej edycji już za tydzień!

REKLAMAPoczątek sezonu zapowiada się romantycznie. 3 maja zostanie zaprezentowany film "Narzeczony na niby", a tydzień później - "Podatek od miłości". Następnie na Widzów czekać będzie przewrotna komedia "Atak paniki" i poruszający "Plan B". Do repertuaru trafiły także tytuły, które mają na swym koncie festiwalowe sukcesy. "Pomiędzy słowami" - nagrodzony Złotym Lwem za najlepsze zdjęcia, "Wieża. Jasny dzień" doceniona Złotymi Lwami, m.in. za najlepszy scenariusz oraz "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej, która z tegorocznego Berlinale wróciła ze Srebrnym Niedźwiedziem.

Tuż przed rozpoczęciem wakacji zaprezentowana zostanie animacja malarska "Twój Vincent", nominowana do Oskara wyjątkowa biografia Vincenta Van Gogha. W X edycji pojawią się także ponownie cieszące się dużym zainteresowaniem i obsypane nagrodami filmy z poprzedniej odsłony cyklu: "Najlepszy", "Cicha noc" oraz "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Na fanów mocnych filmowych wrażeń czekają "Pitbull. Ostatni pies" Władysława Pasikowskiego i filmy Patryka Vegi - "Botoks" i "Kobiety mafii", które projekcją 30 sierpnia zamkną 10. edycję projektu.

Projekt "Kultura Dostępna" w Kinach jest częścią programu realizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego operatorem jest NCK. Zobacz www.helios.pl/kultura_dostepna

ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj