KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Mini Maraton DEADPOOL w kinie Helios!

W piątek, 18 maja w kinie Helios odbędzie się niepowtarzalny filmowy wieczór z obiema częściami ekranizacji jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvela ostatnich lat - Mini Maraton DEADPOOL!

REKLAMA


Kompletnie absurdalny, czarny humor, rozbrajające dialogi i galopująca akcja jeszcze długo po wyjściu z kina na 100% nie pozwolą zasnąć żadnemu z Widzów. Deadpool to najbardziej specyficzna postać ze świata Marvela, a jego czarny humor natychmiast pokochały miliony!

Mini Maraton rozpocznie się o godzinie 20:00, pierwszą częścią serii, która stała się jednym z największych hitów 2016 roku. Chwilę później serca Widzów podbije wyczekiwana premiera - DEADPOOL 2!

Deadpool (napisy)
Ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics. Wade Wilson - niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik - poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku którego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Odtąd staje się znany jako "Deadpool" i wyposażony w nowe zdolności oraz czarne poczucie humoru wyrusza z misją wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi, który niemal zniszczył mu życie.

Deadpool 2 (napisy)
Po przeżyciu wypadku oszpecony superbohater stara się odzyskać swoją pasję do życia podróżując po świecie i walcząc z przestępcami.
Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie Maratonu Filmowego.

To będzie niepowtarzalny wieczór superbohatera... zupełnie innego niż wszyscy inni! Pozostaje już tylko jedno pytanie - czy da się lepiej rozpocząć weekend?

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?