KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Świnka Peppa będzie gościć w VIVO! Krosno

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

2 marca VIVO! Krosno zamieni się w bajkową krainę pełną atrakcji i niespodzianek dla dzieci. W tym dniu centrum handlowe odwiedzi bohaterka popularnej kreskówki - ciekawa świata i uwielbiająca przygody Świnka Peppa. Towarzyszyć jej będzie brat George.

REKLAMA


W pierwszą sobotę marca centrum handlowe VIVO! Krosno zamieni się w wesołe miasteczko Świnki Peppy i George’a. Z bohaterami znanej i lubianej bajki będzie można spotkać się w godzinach od 11.00 do 17.00 na placu centralnym galerii handlowej.

W tym dniu w specjalnie przygotowanej Strefie Animacji dzieci wezmą udział w grach zręcznościowych oraz licznych konkursach, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Podczas wydarzenia, oprócz dobrej zabawy, na dzieci czekać będzie Mini Studio, w którym najmłodsi wcielą się w zawodowych prezenterów i nagrają pozdrowienia dla ulubionych bohaterów bajki.

Autor najciekawszego nagrania zostanie zaproszony do studia TVP ABC na spotkanie ze Świnką Peppą. Dodatkowo zwycięzca zobaczy studio telewizyjne "od kuchni" i zapozna się z jego zakamarkami. Organizatorzy przygotowali również Studio Foto, gdzie dzieci zrobią sobie zdjęcia i przybiją piątkę z ulubionymi postaciami. W strefie Green Wall, każdy kto wykona fotografię z wydarzenia będzie mógł ją przesłać na swojego maila i zachować na pamiątkę.

Ponadto VIVO! Krosno zaprasza małych kinomanów do Mini Kina TVP ABC, gdzie każdy zainteresowany obejrzy fascynujące przygody Świnki Peppy i jej brata. Z kolei Charakteryzatornia, to strefa w której na twarzach najmłodszych pojawią się oryginalne malunki.

Regulamin konkursu "Baw się z Peppą i TVP ABC" oraz szczegóły akcji na: www.peppatour.x-5.pl

(ab), (Open Media)

  • autor: (ab), (Open Media)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?