KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Indiański piknik

Dziś mali Indianie będą bawić się i rywalizować w konkursach w Ogródku Jordanowskim. W ten sposób świetlice działające przy Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych i w Ogródku Jordanowskim, będą obchodzić Dzień Dziecka. Organizatorzy zapraszają dzieci wraz z opiekunami.

REKLAMA


alt

Indiański Dzień Dziecka rozpocznie się o godzinie 12. Będą baloniki, indiańskie malowanie twarzy, robienie pióropuszy. Po godzinie 13 rozpoczną się „Indiańskie sprawności”, czyli konkurencje z nagrodami dla dzieci.

Mali Indianie zmierzą się między innymi w unihokeju, rzutach do kosza, darcie, piłkarzykach, skokach na skakance, quizie nt. książek i w innych konkurencjach.

alt

Poszukiwanie Złotego Pióra
Około godziny 14 rozpocznie się konkurencja drużynowa, Indianie podzieleni na plemiona będą poszukiwać ukrytego w parku Złotego Pióra.

Organizatorzy przygotowali też inne atrakcje, np. chodnikowy konkurs plastyczny, który rozpocznie się około 14:30. W programie są również skoki na trampolinie, od 12.00 do zakończenia imprezy o godzinie 18.00.

W ten sposób Dzień Dziecka w parku będzie obchodzony po raz pierwszy. O obu świetlicach pisaliśmy w lutym i marcu na KrosnoCity.pl: Świetlica w parku ma już roczek i Świetlica przyjazna dzieciom.

alt

Zapraszamy w imieniu organizatorów!

pd

 • autor: pd

11 komentarzy

 • mmmm

  Złe komentarze, zła zabawa i źli opiekunowie - może jeszcze za tanie nagrody!!!! tak sobie myślę, że to sposób na życie pewnej części Krośnian!!!
  Z mojej strony serdeczne podziękowania dla organizatorów zabawy dla dzieci. Moje dzieci jeszcze o 18-tej nie chciały iść do domu. Nie nudziły się ani chwili - jak nie zabawy sportowe i sprawnościowe dla starszych to rysowanie, malowanie, klejenie i wycinanie z papieru. Wszystko w miłej atmosferze.
  Jeszcze raz podziękowania dla wykwalifikowanej kadry pracowników świetlicy.

  P.S. Już widzę jak rodzice biegną i biorą udział w konkursach razem ze swoimi pociechami - przykładem była zabawa prowadzona przez aktorów z Krakowa na krośnieńskim Rynku z dniu Parady Bajek...

  Zgłoś nadużycie mmmm wtorek, 07, czerwiec 2011 23:36 Link do komentarza
 • a

  a może tak sam coś zrobisz i przestaniesz krytykować? łatwiej wylewać żółć a zakasać rękawy i do roboty to nie łaska? moje dziecko uczęszcza do świetlicy i jestem zadowolona z opieki i zajęć a pani kk jest fajną i oddaną dzieciom osobą. a jakie ty masz kwalifikacje????

  Zgłoś nadużycie a piątek, 03, czerwiec 2011 01:01 Link do komentarza
 • superKobzar

  przecież z tego co widziałem to wczoraj było tam zatrzęsienie uśmiechniętych i zadowolonych dzieciaków więc nie do końca rozumie podejrzane uwagi zbulwersowanych nie wiadomo czym osób. Widziałem że rozdawane były drożdżówki, lizaki, było kolorowo, radośnie...? Z tego co widzę to tamtejsza kadra wkłada wiele serca w swoją pracę i życzyłbym malkontentom aby tak samo krytycznym okiem spoglądali w to co robią sami a nie dyskredytowali innych. Czy naprawdę nie widzicie jak bardzo na plus zmienił się ogródek w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy?

  Zgłoś nadużycie superKobzar czwartek, 02, czerwiec 2011 19:38 Link do komentarza
 • Aj tam...

  Już nie macie się czepiać?

  Zgłoś nadużycie Aj tam... czwartek, 02, czerwiec 2011 18:35 Link do komentarza
 • Wine Tu

  Było indiańsko.
  Howg!

  Zgłoś nadużycie Wine Tu czwartek, 02, czerwiec 2011 16:06 Link do komentarza
 • lewymokiem

  Drodzy Rodzice!
  Nic dziwnego,że czujecie się rozczarowani. Było to do przewidzenia - tak zawsze bywa, gdy do prowadzenia placówki opiekuńczo- wychowawzej jaką jest świetlica w Ogródku Jordanowskim i do organizowania imprez dla dzieci angażuje się totalnych profanów nie mających pojęcia jak prawidłowo zorganizować zajęcia.
  Nie wystarczy dla dobrej imprezy wyciągnąć trampolinę i zaangażować wolontariuszy do malowania plakatówkami twarzy ( bo pani KK nie potrafi) . Dobrze przygotowana impreza z okazji Dnia Dziecka powinna oferować konkursy i zabawy dla wszystkich dzieci, również takie w których mogliby brać udział wraz ze swymi 3-4-5 letnimi pociechami ich rodzice czy opiekunowie. A tak mieliśmy do czynienia po raz kolejny z totalną klapą, co specjalnie nie powinno nikogo dziwić biorąc pod uwagę doświadczenie zawodowe i kwalifikacje tzw. wychowawców z Ogródka Jordanowskiego.

  Do KK

  Samochwała w kącie stała........

  Zgłoś nadużycie lewymokiem czwartek, 02, czerwiec 2011 13:56 Link do komentarza
 • kk

  Mam inne zadanie na ten temat. Myślę, że najtrafniej jest ocenieć, gdy człowiek uczestniczy w całości imprezy,a nie wychodzi w połowie.Faktycznie były konkursy, w których biorące udział dzieci były w zróżnicowanym wieku ale najczęściej każdy coś wygrywał już za samo uczestnictwo i każde dziecko mogło odczuć, że dziś jest jego święto.Byly też konkurencje, w których również mogły wziąć udział przedszkolaki. W zabawach plastycznych i malowaniu twarzy dzieciom oprócz wychowawców pomagali wolontariusze,każdy mimo wieku mógł znaleść coś dla siebie, wystarczyła jedynie chęć uczestniczenia w zabawie.Myślę,że ten błysk w oczach dzieci, który nie tylko ja widziałam i to że impreza była przedłużona to takie nieme świdectwo potwierdzenia tego co mam w tym komentarzu na myśli.

  Zgłoś nadużycie kk czwartek, 02, czerwiec 2011 01:50 Link do komentarza
 • Madzik

  Byłam w parku z coreczka 3 letnia i niestety czuje sie rozczarowana:(:(:(:( gdyz poraz kolejny uczestnicy zapomnieli o najmlodszych pociechach:( konkursy dla starszyh owszem, ale bez rewelacji a przeciez Park został utworzony z mysla o maluszkach tak mi i innym rodzicom spotkanym w Parku sie wydawalo:(, Powinno byc wiecej atrakcji dla dzieci 2-5 letnich, Szkoda ze u nas w miescie nie ma osob ktore podjely by sie organizacji zabaw dla dzieci najmlodszych szczegolnie w taki dzien jak dzis:(:(:(

  Zgłoś nadużycie Madzik środa, 01, czerwiec 2011 19:17 Link do komentarza
 • D

  o godzinie 12. Będą baloniki, indiańskie malowanie twarzy, robienie pióropuszy. Po godzinie 13 rozpoczną się „Indiańskie sprawności”, czyli konkurencje z nagrodami dla dzieci. Około godziny 14 rozpocznie się konkurencja drużynowa, Indianie podzieleni na plemiona będą poszukiwać ukrytego w parku Złotego Pióra.

  :) Więc już nie tak dużo :) Główne atrakcje mają być przed 15.00 :)

  Zgłoś nadużycie D środa, 01, czerwiec 2011 19:17 Link do komentarza
 • E

  Do 18 duzo czasu :)

  Zgłoś nadużycie E środa, 01, czerwiec 2011 16:30 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?