KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zamknięty Świat w gwiazdorskiej obsadzie

Teatr Impresaryjny Finestra serdecznie zaprasza w niedzielę 26 lutego 2012 r. na godz. 17:00, do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie na spektakl „Zamknięty Świat” w gwiazdorskiej obsadzie.

REKLAMA



Na deskach krośnieńskiej sceny wystąpią: Zofia Czerwińska, Krystyna Sienkiewicz, Anna Dereszowska, Rafał Cieszyński, Dariusz Taraszkiewicz.

alt

Kłamstwo w kłamstwie i intryga w intrydze - tak w skrócie można określić tę, dziejącą się w czterech ścianach, komedię. Dodatkowo na scenie obserwujemy rozbrajający śmiechem pojedynek dwóch gigantek polskiej sceny rozrywkowej: Krystyny Sienkiewicz, wcielającej się w postać ekscentrycznej staruszki, i Zofii Czerwińskiej - miłującej się w darciu kotów sąsiadki. Lucyna (Krystyna Sienkiewicz), przemiła singielka na emeryturze, by zabić nudę wymyśla sposób na towarzystwo nie do końca lubianej koleżanki. Sprytnie wykorzystując swoją starczą nieudolność, nieświadomie wplątuje siebie, znerwicowaną córkę Antoninę (Anna Dereszowska), Filipa (Rafał Cieszyński) - syna lekkoducha, maczającego swoje nieskażone pracą rączki w brudnych interesach - oraz tajemniczego bezdomnego w historię, której finałem są… fajerwerki Palermo odpalone wraz z mężem nieboszczykiem na kilkanaście godzin przed nocą sylwestrową.

Sztukę zrealizowano przy wsparciu Austriackiego Forum Kultury w Warszawie.
Reżyseria – Dariusz Taraszkiewicz
Autor - Catherine Aigner

Bilety do nabycia w RCKP w Krośnie, ul. Kolejowa 1, tel.: 134321898, wew. 158
Cena biletu: 60 zł / 70 zł. W przypadku rezerwacji grupowych (powyżej 15 osób) – RABATY cenowe!

red. aw / TIF

  • autor: red. aw / TIF

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?