Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wroclove Saxophone Quartet w Jedliczu

Wypełniona sala Rafinerii Nafty Jedlicze świadczyła o dużym zainteresowaniu czwórką saksofonistów, którzy 11 lutego br. mieli swój pierwszy występ w Jedliczu. Dla Rafała Piłatowskiego członka zespołu, zapewne był to dodatkowy impuls by zaprezentować się jak najlepiej w rodzimej miejscowości.

REKLAMAJako suport zaprezentowały się dziewczyny z zespołów działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu, Biedroneczki oraz Roztańczona paczka. Na scenie wystąpił też Kacper Karmus, który zagrał dwa utwory na akordeonie. Zanim kwartet saksofonowy pojawił się na scenie Pani Dyrektor GOK Teresa Szewczyk, powiedziała kilka słów o gwieździe wieczoru.

alt

Czwórkę studentów Akademii Muzycznej połączyły miłość do muzyki i fascynacja Wrocławiem. Stąd też nazwa Wroclove Saxophone Quartet. Muzycy poznali się na studiach, zaprzyjaźnili wynikiem tej przyjaźni oraz fascynacji muzyką był zespół, który  istnieje od trzech lat. W aktualnym składzie czyli Rafał Piłatowski, Piotr Żelazny, Miłosz Skubisz i Michał Jakubus występują od zeszłego roku. Dotychczas grali we wrocławskich klubach. Głośno zrobiło się o nich gdy w eliminacjach do programu „Mam talent” brawurowo wykonali m.in. "The Last Countdown" zespołu Europe i weszli do półfinału programu.

Podczas koncertu w Jedliczu zaprezentowali szeroki repertuar od standardów klasycznych po przeboje muzyki pop.

Gmina Jedlicze

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj