KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Koncert Kroke & Annay Marii Jopek

Hotel** Restauracja „Jaś Wędrowniczek” zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki. 11 maja (piątek) – godz. 19.00, w Rymanowie wystąpi Anna Maria Jopek oraz zespół Kroke.

REKLAMA


ANNA MARIA JOPEK – wszechstronna wokalista, dysponująca jednym z najlepszych głosów na polskim rynku muzycznym. Pianistka, kompozytorka, autorka tekstów piosenek, producentka nagrań. Występowała prawie na całym świecie od USA i Kanady, przez całą Europę po Japonię.

alt

KROKE (w języku Jidysz oznacza Kraków) – zespół powstał w 1992 roku. Początkowo kojarzony był z muzyką klezmerską z silnymi wpływami bałkańskimi. Obecnie balansuje pomiędzy różnymi gatunkami, czerpiąc inspiracje z muzyki etnicznej całego świata, jazzu i klimatów współczesnych, wzbogacając improwizacjami - tworzy swój własny, charakterystyczny styl.

alt

Muzycy KROKE tworzą ciekawe projekty, współpracując z takimi artystami jak Nigel Kennedy i Edyta Geppert, Maja Sikorowska i Anna Maria Jopek. Współpraca z Peterem Gabrielem zaowocowała wspólnymi nagraniami w Real World Studio - fragmenty owych nagrań zostały potem wykorzystane przez Petera Gabriela na płycie "Long Walk Home", stanowiącej ścieżkę dźwiękową do filmu "Rabbit-Proof Fence".

SKŁAD ZESPOŁU:
Jerzy Bawół – akordeon,
Tomasz Kukurba – altówka,
Tomasz Lato – kontrabas.                                                                    

Cena biletu: 95 zł.

Rezerwacji miejsc i zakupu biletów można dokonać w recepcji hotelu:
tel.: 13 43 567 33, 603 364 444
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek”, ul. Bieleckiego 8
Zapraszamy na www.jas-wedrowniczek.pl

jw

  • autor: jw

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?