KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Warsztaty muzyczne dla wokalistów

Grupa GPS oraz Bracia Mniejsi Kapucyni z Krosna zapraszają po raz kolejny na Warsztaty muzyczne prowadzone przez Pawła Bębenka z Krakowa. Warsztaty odbędą się w dniach 5-7 października br. w domu katechetycznym przy klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów  w Krośnie (pl. Konstytucji 3 Maja 2). Rozpoczęcie w piątek o godz. 16.00.

REKLAMAWarsztaty będą intensywną pracą nad emisją głosu, kierowane są do wszystkich, którym leży na sercu troska o liturgię i chęć czynnego zaangażowania się w animację śpiewu liturgicznego w miejscach w jakich żyjemy. Ich celem jest przybliżenie tradycji muzyczno – liturgicznej, uświadomienie uczestnikom, że to do wszystkich wiernych należy troska o odpowiedni poziom śpiewu liturgicznego, oraz co należy zrobić, aby śpiew liturgiczny pomagał nam się modlić.

alt

Warsztaty poprowadzi Paweł Bębenek – muzyk, kompozytor, twórca muzyki liturgicznej, teatralnej, musicalowej, związany z środowiskiem muzycznym przy krakowskim klasztorze Ojców Dominikanów.  Od kilku lat prowadzi warsztaty muzyczno-liturgiczne w Polsce i za granicą, mające na celu przygotowanie liturgii od strony muzycznej. Zajmuje się muzyczną tradycją kościoła, jest autorem wielu nowych kompozycji i aranżacji dawnych pieśni kościelnych.

Zwieńczeniem warsztatów będzie Msza święta w niedzielę o godz. 18.30 z udziałem warsztatowego chóru.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi  10 zł.  Zapisy - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 784 054 670, 609 792 413.

Warsztaty są współfinansowane przez Dzieło Pomocy św. Ojca Pio.

(InicJaTyWy)

  • autor: Inicjatywy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?