KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

KONKURS: Zasmakujcie pogranicze z… aparatem w dłoni

KONKURS: Zasmakujcie pogranicze z… aparatem w dłoni Fot. Paweł Fiejdasz

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza oraz Gmina Krosno zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Zasmakuj w pograniczu” wszystkie Panie, które dostrzegają piękno swojego miejsca zamieszkania, własnego zakątka na polsko - słowackim pograniczu.

REKLAMA


- To właśnie do Was drogie Panie skierowany jest konkurs, w którym można zaprezentować własną twórczość i wygrać różnorakie akcesoria fotograficzne. Liczymy, że pokażecie nam jak smakujecie pogranicze, a Wasza wyobraźnia powiedzie nas nieznanymi i tyleż co przetartymi szlakami - mówią organizatorzy.

Powędrujcie przez polskie powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jasielski, krośnieński, leski i sanocki, zaś po słowackiej stronie powiaty: Bardejov, Sabinov, Humenné, Snina, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Levoča, Stropkov, Medzilaborce, Svidník, Poprad, Presov, Vranov nad Topľou.


- Czekamy zatem, abyście drogie Panie zaprosiły nas w inspirująco smakowitą podróż przez pogranicze - mówią organizatorzy.

Wszak, warto wspomnieć iż spośród nadesłanych zgłoszeń Jury wybierze 60 prac, które zostaną wydrukowane i będzie je można obejrzeć na wystawach w Polsce i na Słowacji.

Prace, wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przesyłając płytę CD/DVD do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa 1).

Pobierz: REGULAMIN i KARTĘ ZGŁOSZENIA

Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć udanych kadrów, wspaniałego światła, emocjonujących momentów i cudownych chwil, które później zostaną do nas przysłane.

Wystawa realizowana jest w ramach projektu "Zasmakuj w pograniczu – Szklane Krosno, Zabytkowy Bardejov",  współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżet państwa w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013.

rckp

  • autor: rckp

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?