Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Kolejny etap przebudowy rzeszowskiej Plazy

Powiększony sklep Monaco z odzieżą XXL oraz sklep Euro Buty to kolejne salony, które na początku września zmieniły swój wygląd i lokalizację w ramach rekomercjalizacji centrum handlowego Plaza Rzeszów. To kolejny etap przebudowy i przygotowania obiektu do otwarcia pierwszego na Podkarpaciu, marketu sportowego Decathlon.

REKLAMAPierwszy z otwartych w sobotę (17 września) sklepów to Euro Buty. Znajduje się na pierwszym piętrze rzeszowskiej Plazy i zajmuje powierzchnię ponad 350 mkw. Euro Buty to nowy koncept marki Euro Moda doskonale znanej klientom. Marka swoją działalność rozpoczynała kilkanaście lat temu, stopniowo rozszerzając asortyment. Dzisiaj sześć sklepów pod szyldem Euro Moda i Euro Buty można znaleźć w Rzeszowie, Stalowej Woli i Dębicy. W ofercie sklepów znajdują się buty wielu znanych i cenionych marek, m.in. Baldinini, Venezia, Mario Bolucci, Caprice, Gino Rossi, Badura i Bartek, a przede wszystkim obuwie Carinii projektowanie przez Maję Sablewską.

Kolejny etap rekomercjalizacji Plazy objął także sklep Monaco z modą w rozmiarach "plus size" (XXL). Salon został przeniesiony na parter centrum, obok wejścia głównego. Monaco zyskał również większą powierzchnię i zajmuje teraz 100 mkw.

Jak tłumaczy Radosław Jamrozik, dyrektor CH Plaza Rzeszów, zmiany mają na celu przygotowanie powierzchni dla największego najemcy. - Już niebawem w naszym centrum pojawi się długo wyczekiwany market sportowy Decathlon. Jednak zanim to nastąpi, musimy przebudować nasze obiekt i przygotować na parterze ponad 2500 mkw powierzchni. W ofercie pierwszego na Podkarpaciu Decathlonu znajdzie się pełen asortyment uznanych marek sportowych - mówi Radosław Jamrozik.

CH Plaza Rzeszów
Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku centrów handlowych. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 90 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), sportowy sklep Decathlon oraz sklepy Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Empik, Sephora, Rossmann oraz Restaurację KUK NUK, a także funkcjonujący w ramach food courtu Subway oraz Protein Bar.

Plaza Rzeszów, jako jedyne centrum w Rzeszowie, jest połączona bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Jest zlokalizowane na terenie największego osiedla mieszkaniowego, w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.

Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest Keen Property Management
KPM specjalizuje się w zarządzaniu centrami handlowymi. Obecnie zarządza łącznie 62 500 m2 powierzchni handlowej. Od 1 lutego 2013 r. spółka odpowiada za zarządzanie zmodernizowanym w latach 2011-2012 Centrum Handlowym Plaza Rzeszów oraz Galerią Victoria w Wałbrzychu. Firma oferuje szeroki zakres usług, od zarządzania aktywami i pozyskiwania najemców, po nadzór techniczny oraz wsparcie marketingowe. Spółka zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki dogłębnej znajomości rynku oraz wieloletniemu doświadczeniu, sukcesywnie zwiększają wartość zarządzanych aktywów.

ks

  • autor: ks

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj