KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


I Kongres "Rzeszów Miastem Kobiet" promuje piękno i przedsiębiorczość

24 września po raz pierwszy w Rzeszowie odbędzie się wydarzenie, którego adresatem są wyłącznie Panie. Przedsięwzięcie organizowane jest z myślą o potrzebie i pasji wspierania współczesnych kobiet, które będą mogły uczestniczyć m.in. w wykładzie z networkingu, spotkać się z ekspertami medycyny estetycznej czy porozmawiać z psychologiem na temat poprawienia swojej samooceny. I Kongres "Rzeszów Miastem Kobiet" będzie miał miejsce w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce i rozpocznie się o godzinie  18:00.

REKLAMA


Kongres stwarza kobietom możliwość skorzystania w krótkim czasie z wielu propozycji. Dyskusje, wykłady, warsztaty, zdrowy poczęstunek, projekcja filmowa, konsultacje kosmetyczne - to tylko wybrane punkty różnorodnego programu Kongresu. Projekt ma na celu inspirowanie do rozwoju, promowanie przedsiębiorczości, edukowanie w zakresie medycznym i prozdrowotnym. Wszystko w myśl znanej zasady, że kobieta najpiękniej wygląda, gdy jest silna i ubrana w pewność siebie.

- Chcemy uczyć kobiety konkretnych i przydatnych umiejętności komunikacyjnych, dlatego w trakcie Kongresu odbędzie się networking, który poprowadzi Dorota Mastalska, twórczyni Areny Biznesu, guru networkingu w Polsce i Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet - mówi Ewa Mackiewicz, organizator Kongresu. Wykład motywacyjny o wyzwaniach, drodze do spełnienia i realizacji planów krok po kroku - od pomysłu do sukcesu, a także o tym, jak zmienić porażkę w zwycięstwo opowie Uczestniczkom kolejna Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet - Kinga Dudzińska. Obie prowadzące są praktykami rozwoju, trenerkami i autorkami nowatorskich projektów dla kobiet. Każda z nich ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie komunikacji w biznesie. Po networkingu odbędzie się przerwa na kawę biznesową i zdrowe przekąski.

Po przerwie uczestniczki Kongresu będą mogły wziąć udział w panelu medycznym prowadzonym przez ekspertów ze Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia, na którym lekarz medycyny estetycznej i dermatolog opowiedzą o pielęgnacji skóry, o tym, jak można poprawiać jej wygląd, zniwelować oznaki starzenia, a także, jak odczytywać etykiety kosmetyków, by wybrać te, które są najlepsze i najzdrowsze dla naszego organizmu.

W ramach panelu medycznego przewidziany jest też wykład stomatologa, który poświęcony zostanie roli zdrowego uśmiechu w życiu - zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Następnie dietetyk podpowie, jaką warto stosować dietę przy prowadzeniu aktywnego trybu życia. Wszyscy specjaliści ze Szpitala Pro-Familia pozostają do dyspozycji uczestników - z chęcią udzielą odpowiedzi na zadane pytania.

Istotną częścią Kongresu będzie również spotkanie z psychologiem, podczas którego uczestniczki dowiedzą się, jak wzmocnić pewność siebie i poprawić swoją samoocenę. Nie zabraknie także psychologicznych porad dotyczących motywacji oraz wdrażania zmian w życiu. Dla aktywnych Pań został przygotowany przez zespół Weroniki Antoniewicz pokaz zumby, w którym będą mogły wziąć udział również chętne uczestniczki wydarzenia. Atrakcją części poświęconej sportowi będzie spotkanie z wicemistrzem Polski w męskiej sylwetce fitness.  

Podczas wydarzenia odbędzie się również pokaz wyjątkowych kreacji regionalnej marki Alette, należącej do Eweliny Dec. Projektantka zaprezentuje wieczorowe i wizytowe suknie, wykonane z najwyżej jakości włoskiej tkaniny wraz z ręcznie wyszywanymi koronkami.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe zaprasza wszystkie aktywne i twórcze Panie do sali kongresowej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - zaproszenia można odebrać w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia lub przez maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ps/cwk

  • autor: ps/cwk

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?