KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Weekend zniżek i atrakcji w rzeszowskim Millenium Hall

Wybierz się na zakupy do Rzeszowa. Niezwykły weekend przed nami! Rabaty, prezenty, koncert uczestników Mam Talent, występy taneczne, konkursy z nagrodami oraz plac zabaw! To wszystko przez trzy dni w Millenium Hall!

REKLAMA


Kupuj taniej!
Od 18 do 20 listopada w salonach mnóstwo zniżek! Listę rabatów i ofert znaleźć można na stronie www.milleniumhall.pl

"Gabcia i Przyjaciele" prosto z Mam Talent do Millenium Hall!
Piosenką "Barcelona" zdobyli sobie przychylność jurorów programu "Mam Talent" zdobywając trzy głosy na tak. Prosto ze sceny TVN-owskiego show, rzeszowski zespół "Gabcia i Przyjaciele" ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Przedszkola Publicznego nr 20 w Rzeszowie wystąpią w Millenium Hall!

Wydarzenie odbędzie się już 19 listopada. O godzinie 14, kilkudziesięcioosobowa grupa dzieci pod batutą Waldemara Wywrockiego zaśpiewa najbardziej lubiane piosenki, a tanecznym krokiem wprowadzi nas w świat zumby. Występy artystyczne urozmaicą animacje muzyczne, a także konkursy taneczne i wokalne.

Zabawy z Fantazją
Maluchy uwielbiają szaleństwa, w szczególności, gdy uczestniczą w nich również rodzice, dlatego zabawy z Fantazją są idealnym rozwiązaniem na jesienny weekend! Obok Pizza Hut mieszczącym się w Millenium Hall!, przygotowana będzie specjalna strefa zabaw.

Konkurs plastyczny "Misie świata" z nagrodami, warsztaty kreatywne, tworzenie przestrzennej pasieki, zabawy zespołowe, plac zabaw oraz to, co maluchy lubią najbardziej - malowanie twarzy i balonowe zoo. To tylko część atrakcji, jakie Centra Zabaw Fantazja przygotowało dla dzieci.

ko/red.

  • autor: ko/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?