Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Weekend zniżek i atrakcji w rzeszowskim Millenium Hall

Wybierz się na zakupy do Rzeszowa. Niezwykły weekend przed nami! Rabaty, prezenty, koncert uczestników Mam Talent, występy taneczne, konkursy z nagrodami oraz plac zabaw! To wszystko przez trzy dni w Millenium Hall!

REKLAMAKupuj taniej!
Od 18 do 20 listopada w salonach mnóstwo zniżek! Listę rabatów i ofert znaleźć można na stronie www.milleniumhall.pl

"Gabcia i Przyjaciele" prosto z Mam Talent do Millenium Hall!
Piosenką "Barcelona" zdobyli sobie przychylność jurorów programu "Mam Talent" zdobywając trzy głosy na tak. Prosto ze sceny TVN-owskiego show, rzeszowski zespół "Gabcia i Przyjaciele" ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Przedszkola Publicznego nr 20 w Rzeszowie wystąpią w Millenium Hall!

Wydarzenie odbędzie się już 19 listopada. O godzinie 14, kilkudziesięcioosobowa grupa dzieci pod batutą Waldemara Wywrockiego zaśpiewa najbardziej lubiane piosenki, a tanecznym krokiem wprowadzi nas w świat zumby. Występy artystyczne urozmaicą animacje muzyczne, a także konkursy taneczne i wokalne.

Zabawy z Fantazją
Maluchy uwielbiają szaleństwa, w szczególności, gdy uczestniczą w nich również rodzice, dlatego zabawy z Fantazją są idealnym rozwiązaniem na jesienny weekend! Obok Pizza Hut mieszczącym się w Millenium Hall!, przygotowana będzie specjalna strefa zabaw.

Konkurs plastyczny "Misie świata" z nagrodami, warsztaty kreatywne, tworzenie przestrzennej pasieki, zabawy zespołowe, plac zabaw oraz to, co maluchy lubią najbardziej - malowanie twarzy i balonowe zoo. To tylko część atrakcji, jakie Centra Zabaw Fantazja przygotowało dla dzieci.

ko/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj