Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Zobacz najlepszych rzeszowskich mówców i liderów w akcji!

Klub Inspire Rzeszów Toastmasters zachęca do wstąpienia w jego szeregi. Swoje zaproszenie kieruje do wszystkich tych, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności w zakresie wystąpień publicznych, poprawnego mówienia, poruszania się na scenie, a także przewodzenia zespołem. Spotkanie demonstracyjne już 22 listopada.

REKLAMAKlub Inspire Rzeszów Toastmasters działa na terenie stolicy Podkarpacia od lutego 2014 roku. Jest częścią międzynarodowej organizacji non-profit  Toastmasters International, która powstała w 1924 roku w Kalifornii. TI zrzesza ponad 280 tysięcy członków, w 13,5 tysiąca klubach na terenie 116 krajów. Członkowie klubu korzystają z podręczników, które stanowią podstawę teoretyczną. Zdobytą wiedzę wykorzystują i udoskonalają podczas cotygodniowych spotkań.

Obecnie zespół Inspire Rzeszów Toastmasters liczy 20 osób, wśród których znajdują się przedstawiciele rzeszowskich przedsiębiorstw, urzędów, mediów oraz środowiska akademickiego i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Nasi członkowie to laureaci ogólnopolskich konkursów w wystąpieniach publicznych organizowanych przez Toastmasters International.

W pracę nad cotygodniowymi spotkaniami (każdy wtorek) włącza się cały zespół, pełniąc różnorakie funkcje (np. mówca, główny oceniający, kontroler: czasu, płynności, gramatyki). Występując, obserwując, słuchając, udzielając informacji zwrotnej każdy członek klubu ma okazję do rozwoju.

Uczestnictwo w Inspire Rzeszów Toastmasters pomaga w realizacji celów zawodowych, jak i prywatnych. Dobra komunikatywność, umiejętności tworzenia zespołów, pracy z ludzi i kierowania nimi to cech coraz częściej wymagane przez pracodawców. Doświadczony lider, którym można stać się w Toastmasters, jest atrakcyjną postacią na rynku pracy, a dobry mówca swoją charyzmą i zapałem potrafi porwać tłumy i wiele osiągnąć

Podczas spotkania demonstracyjnego Inspire Rzeszów Toastmasters chce podzielić się tym co w nim najlepsze. Goście będą mieli okazję wysłuchać mów przygotowanych, przyjrzeć się pracy Kontrolerów Czasu, Gramatyki i Płynności, a nawet wystąpić na scenie biorąc udział w Konkursie Gorących Pytań. Oprócz tego dla wszystkich przybyłych klub przygotował słodką niespodziankę.

Spotkanie demonstracyjne odbędzie się 22 listopada (wtorek) na Politechnice Rzeszowskiej, przy Al. Powstańców Warszawy w sali S3. Start punktualnie o 17:45. Wstęp na spotkanie jest wolny!

Dołącz do wydarzenia na FB: Spotkanie Demonstracyjne klubu Inspire Rzeszów Toastmasters

acm/irt

1 komentarz

  • Justyna@

    Polecam gorąco! Byłam tylko raz, bo mam pracę zmianową, ale na prawdę warto. Sympatyczni ludzie i na prawdę dużo można się nauczyć!

    Zgłoś nadużycie Justyna@ czwartek, 17, listopad 2016 21:29 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj