Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Ostatnie dni zapisów do WebAkademia.IT

Chcesz rozpocząć karierę w IT, ale nie wiesz od czego zacząć? Masz jeszcze tylko kilka dni na podjęcie decyzji. Tylko do końca listopada przyjmowane są zapisy na intensywny, 7-miesięczny kurs dla osób, które chcą poznać tajniki tworzenia stron internetowych.

REKLAMASektor IT jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki w Polsce. Największym wyzwaniem dla branży jest niedobór pracowników posiadających odpowiednie kompetencje. Jak szacuje firma Sedlak & Sedlak w kraju brakuje 50 tys. fachowców. Na rynku europejskim deficyt wynosi blisko 200 tys. Według danych Komisji Europejskiej liczba ofert pracy związanych z branżą IT w 2020 roku osiągnie 900 tys. i stanowić będzie aż 70 proc. wakatów. Ze względu na tak drastycznie rosnące potrzeby rynku pracy warto rozważyć możliwość zmiany kwalifikacji zawodowych.

Naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy i osób zainteresowanych rozpoczęciem kariery w IT postanowiła wyjść agencja interaktywna Ideo. Wraz z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie uruchomiła nabór na szkolenia informatyczne - na początek uruchomiony został kurs "Junior Front-End Developer".

- Udział w warsztatach to możliwość zdobycia praktycznego, algorytmicznego podejścia, które jest wymagane przez firmy informatyczne. Samodzielne poszukiwanie wiedzy oraz kontakt ze specjalistami są równie ważne dla każdego, kto wiąże swoją przyszłość z programowaniem czy ogólnie pojętą informatyką - komentuje Jarosław Pokrzywa, starszy programista w Ideo Sp. z o.o. i wykładowca WebAkademia.it.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie do 30 listopada 2016 r. Zobacz: www.webakademia.it/aplikuj/

Uczestnicy szkolenia otrzymają dostęp do materiałów online oraz certyfikaty potwierdzające ukończenie poszczególnych modułów. Kurs obejmuje 180 godzin warsztatowych i umożliwia zdobycie wiedzy z zakresu technologii i narzędzi potrzebnych by zostać Junior Front-end Developerem. W trakcie szkolenia uczestnicy będą mieć możliwość zaprezentowania własnych projektów przed fachowcami z branży IT, a po jego ukończeniu otrzymają propozycję stażu w wybranych firmach z regionu podkarpackiego.

jk

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj