Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

EKOGALA, czyli Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości w CWK w Jasionce

9 i 10 grudnia Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce (koło Rzeszowa) będzie gospodarzem EKOGALI - Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości. W wydarzeniu wezmą udział firmy oferujące produkty oraz żywność ekologiczną i tradycyjną, gospodarstwa i stowarzyszenia agroturystyczne oraz zagrody edukacyjne. Na uczestników będą czekać ciekawe konferencje, konkurs z nagrodami, degustacje lokalnych specjałów, a także pokazy gotowania na żywo. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

REKLAMAGospodarzem tegorocznych targów zostanie Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce (koło Rzeszowa), które dzięki organizacji wielu wydarzeń - np. Kongresu 590, Podkarpackiej Nocy Naukowców czy Forum Inteligentnego Rozwoju - stało się centrum życia kulturalnego, naukowego i gospodarczego. Podczas EKOGALI zarówno wystawcy, jak i odwiedzający będą mieli możliwość zapoznać się z najnowszymi trendami branżowymi, wymienić doświadczenia i nawiązać kluczowe kontakty biznesowe.

Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości to jedno z ważniejszych wydarzeń branży eko produktów w Polsce. To już X edycja wydarzenia. Wystawcami tegorocznej imprezy będą zarówno firmy już dobrze rozpoznawalne na polskim rynku bio produktów, jak i przedsiębiorcy, którzy dopiero zadebiutują ze swoją ofertą, prezentując nowe produkty i innowacyjne rozwiązania.

Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla przedstawicieli branży oraz świadomych i wymagających koneserów stylu eko. Wszyscy zainteresowani będą mogli uczestniczyć w ciekawych seminariach i konferencjach tematycznych, wziąć udział w XI Europejskim Konkursie Kulinarnym, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody, skosztować bio specjałów, a także obejrzeć pokaz "VIPy - gotują". Dodatkowo na wszystkich miłośników Świąt Bożego Narodzenia czeka wypiekanie pierniczków świątecznych oraz pokaz rękodzieła.

EKOGALA będzie niepowtarzalną okazją do zapoznania się w jednym miejscu z szeroką ofertą produktów wysokiej jakości wytwarzanych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych producentów i przetwórców.

Targi zwiedzać można w godzinach od 10:00 do 17:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

ps

  • autor: ps

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj