Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Plaza w nowej odsłonie w 2017 roku

Plaza w nowej odsłonie w 2017 roku Fot. CH Plaza Rzeszów

Mijający rok był kolejnym rokiem intensywnych zmian oraz rekomercjalizacji CH Plaza Rzeszów. Dzięki wprowadzaniu długo wyczekiwanego, pełnowymiarowego sklepu "Decathlon", a także wielu innym zmianom, oferta centrum staje się coraz atrakcyjniejsza, co zauważają licznie odwiedzający je klienci.

REKLAMAPlaza cały czas stara się dostosowywać do potrzeb wymagającego rzeszowskiego rynku centrów handlowych.

- Dlatego najważniejszym dla nas wydarzeniem mijającego roku było rozpoczęcie znaczącej przebudowy centrum. Ma ona na celu przygotowanie powierzchni dla największego najemcy, czyli sklepu sportowego Decathlon, który zajmie ponad 2500 mkw. powierzchni. Dlatego część sklepów relokujemy na pierwsze piętro. Przebudowa ma też na celu wzbogacenie naszego centrum o kolejnych, atrakcyjnych najemców i całościowe podniesienie jego standardu - mówi Radosław Jamrozik, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Dużo dobrych wiadomości przyniosły ostatnie miesiące 2016 r. Podpisano m.in. 10-letnią umowę z KinderPlanetą. Lider rynku rozrywki dziecięcej zajmie prawie 500 mkw. Nowości pojawią się także w segmencie modowym. Przez co najmniej 5 lat w rzeszowskiej Plazie będzie działać jedna z najbardziej uznanych marek mody męskiej, czyli Lavard. Z tej kategorii pojawi się też sklep Ozanno. Wieloletni najemca centrum, marka Monnari przenosi się do nowego, powiększonego do 250 mkw. salonu, w nowej generacji wykończenia.

- W ubiegłym roku otworzyliśmy blisko 1000-metrowy nowy sklep RTV Euro AGD. Salon zyskał nowoczesny wystrój - zgodny z najnowszymi standardami marki. Nową lokalizację na pierwszym piętrze znalazł też sklep Euro Moda Obuwie, który zajmuje teraz powierzchnię ponad 350 mkw. i sklep Monaco z odzieżą plus size. Warto także przypomnieć, że 2016 rok to przedłużenie na kolejnych 5 lat umowy z perfumerią Sephora i o trzy lata z marką Wojas. Na ukończeniu jest już nowy salon Deichmann - mówi Radosław Jamrozik.

Co w nowym roku? - Mamy bardzo bogate plany. Cześć z nich mogę śmiało zdradzić, czeka nas intensywny rok, w którym CH Plaza Rzeszów zmieni się nie do poznania. W pierwszych tygodniach zaczynamy prace remontowe łazienek oraz posadzek na terenie całego centrum. Kolejny etap to nowe szklane schody w atrium centrum - zdradza dyrektor.

Rok 2016 pokazał także, że centra handlowe pełnią bardzo ważną funkcję kulturalną w lokalnym środowisku. - Niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem było uruchomienie Plaży na Dachu. Mieszkańcom miasta zaoferowaliśmy piasek, palmy, panoramę Rzeszowa, koncerty, boisko do siatkówki plażowej oraz przestrzeń dla kibica podczas Euro 2016 - mówi Katarzyna Szewerniak, manager ds. marketingu CH Plaza Rzeszów.

Przez cały rok w Plazie zorganizowano ponad 40 różnego rodzaju imprez dla dzieci i dorosłych. - Po raz pierwszy w Rzeszowie zorganizowaliśmy ogólnopolską akcję "Czytaj dzieciom, bo warto". Odbyły się również warsztaty świadomych rodziców. Najmłodszych zaprosiliśmy do udziału w Pikniku Ekologicznym z okazji Światowego Dnia Ziemi. W naszym centrum odbyły się także dwa wyjątkowe Podkarpackie Kiermasze Ekonomii Społecznej. CH Plaza Rzeszów zorganizowała wakacyjną zbiórkę krwi pod hasłem "Moja krew, twoje życie". Kolejny raz byliśmy sponsorem PKO Biegu Niepodległości w Rzeszowie. W ramach Rzeszów Jazz Festiwal w CH Plaza Rzeszów wystąpili Grażyna Łobaszewska oraz Krzysztof Napiórkowski. Na scenie w naszym atrium pojawiły się także gwiazd programu "Aplauz aplauz", czyli Małgorzata Boć oraz jej córka Patrycja Chmiel. Rzeszowska Plaza była także partnerem jubileuszowego wydania Radia Biwak, czyli wakacyjnej audycji Polskiego Radia Rzeszów - wylicza Katarzyna Szewerniak.

- Podsumowanie roku pokazuje, że był to dla nas bardzo intensywny czas. Podobnie w 2017 (zwłaszcza w pierwszej połowie) czekają nas kolejne duże zmiany, nowi najemcy i realizacja przebudowy. Krótko mówiąc, będzie to bardzo pracowity rok, pod koniec którego będziemy całkiem nowym i jednym z najnowocześniejszych centrów handlowym w Rzeszowie - mówi Radosław Jamrozik.

CH Plaza Rzeszów
Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku centrów. Na dwóch piętrach klienci mogą znaleźć ponad 90 lokali handlowych i punktów usługowych. Plaza Rzeszów jest połączona bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Plaza Rzeszów jest zlokalizowana na terenie największego osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.

Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.
KPM specjalizuje się w zarządzaniu centrami handlowymi. Obecnie zarządza łącznie 62 500 m2 powierzchni handlowej. Od 1 lutego 2013 r. spółka odpowiada za zarządzanie zmodernizowanym w latach 2011-2012 Centrum Handlowym Plaza Rzeszów oraz Galerią Victoria w Wałbrzychu. Firma oferuje szeroki zakres usług, od zarządzania aktywami i pozyskiwania najemców, po nadzór techniczny oraz wsparcie marketingowe. Spółka zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki dogłębnej znajomości rynku oraz wieloletniemu doświadczeniu sukcesywnie zwiększają wartość zarządzanych aktywów.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj