Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Pokaźne zmiany w Plaza Rzeszów. Trwa przebudowa centrum

Pokaźne zmiany w Plaza Rzeszów. Trwa przebudowa centrum Fot. archiwum

Nowe sklepy znanych marek, nowoczesne szklane schody, przebudowane atrium, szersze korytarze, nowe toalety, posadzki i zaaranżowany od nowa Food Court. To tylko niektóre elementy trwającej przebudowy Centrum Handlowego Plaza Rzeszów. Obiekt w nowej odsłonie będzie gotowy za kilka tygodni. Dzięki temu rzeszowska Plaza wzbogaci się o nowych, atrakcyjnych najemców i zwiększy wygodę zakupów.

REKLAMAPrzebudowa Plazy to również kolejny etap przygotowań do otwarcia nowych sklepów i salonów znanych marek. Największym z nich jest sklep sportowy Decathlon, który zajmie ponad 2500 mkw. na parterze obiektu.

Na pierwszym piętrze prawie 500 mkw zajmie KinderPlaneta. Ruszyły przebudowane i na nowo zaaranżowane salony Lavard (100 mkw) i Monnari zajmujące blisko 250 mkw. W kolejnych miesiącach w centrum zostaną otwarte salony Kastor, renomowany salon jubilerski, Butik Szafeczka oraz By Mia Mia w nowej odsłonie i lokalizacji.

Prace remontowo-budowlane trwają od kilku tygodni. - Posługując się językiem sportowym, jesteśmy już na ostatniej prostej - mówi Radosław Jamrozik, dyrektor CH Plaza Rzeszów. - Nasi klienci już korzystają z nowych przestrzeni oraz z oferty nowych atrakcyjnych salonów Monnari, Lavard i Deichmann. Aktualnie trwają jeszcze prace przy budowie nowoczesnych szklanych schodów, które uatrakcyjnią wnętrze centrum. Poszerzyliśmy główny korytarz na parterze, zyskując nową przestrzeń wypoczynkową i eventową. Do końca marca do użytku oddamy nowy Foodcourt i przebudowany korytarz na pierwszym piętrze. Trwa także przebudowa i remont toalet dla naszych klientów - wyjaśnia Radosław Jamrozik.

Nowe wnętrza zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Korytarze staną się bardziej przestronne, zostanie zamontowane nowe, jaśniejsze, energooszczędne oświetlenie i nowe posadzki.

- Mamy świadomość, że kilka ostatnich tygodni to bardzo trudny okres. Remont odczuli zarówno nasi klienci, jak i najemcy. Dlatego bardzo dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość. Muszę przyznać, że także dla nas jest to ogromne wyzwanie logistyczne. Prace budowlane zaplanowaliśmy tak, aby były, jak najmniej odczuwalne dla odwiedzających centrum. Remont jest wykonywany etapami, w godzinach nocnych tak, aby prace nie kolidowały z funkcjonowaniem sklepów. Dużym wyzwaniem jest także zabezpieczenie wszystkich prac. Jednak wszystkie nasze działania mają jeden ważny cel - stworzenie nowej, bardziej atrakcyjnej przestrzeni rozrywkowo-handlowej - mówi dyrektor centrum.

ks/red.
Fot. archiwum

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj