KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ciało mężczyzny w Wisłoku. To zaginiony student?

Ciało mężczyzny w Wisłoku. To zaginiony student? Fot. materiały KWP Rzeszów

PODKARPACIE: Ciało mężczyzny na rzece Wisłok znaleziono w piątek po południu, w rejonie Mostu Zamkowego w Rzeszowie. To prawdopodobnie zaginiony w listopadzie ubiegłego roku 25-letni Mateusz Szylak. Ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych.

REKLAMA


W piątek (13 stycznia), kilka minut po godz. 14, policjanci zostali powiadomieni o ludzkich zwłokach w Wisłoku. Ciało wydobyli z wody wezwani na miejsce strażacy.

- Ciało wyłowiono na wysokości Mostu Zamkowego w Rzeszowie. Wstępne ustalenia wskazują, że może to być ciało zaginionego w listopadzie ubiegłego roku 25-letniego studenta - informuje rzeszowska Policja.

25-letni student Politechniki Rzeszowskiej ostatni raz był widziany w nocy z 19 na 20 listopada 2016 roku w lokalu "Czarny Kot" na rzeszowskim Rynku. Od tamtej pory nikt go nie widział, a zaginiony nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Jego telefon milczał.

O poszukiwaniach Mateusza pisaliśmy 28 listopada na łamach portalu KrosnoCity.pl: Zaginął Mateusz Szylak. Szuka go rodzina i Policja

Ciało wyłowione z rzeki zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Ekspertyza pozwoli ustalić dokładne przyczyny śmierci mężczyzny.

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?