Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Ciało mężczyzny w Wisłoku. To zaginiony student?

Ciało mężczyzny w Wisłoku. To zaginiony student? Fot. materiały KWP Rzeszów

PODKARPACIE: Ciało mężczyzny na rzece Wisłok znaleziono w piątek po południu, w rejonie Mostu Zamkowego w Rzeszowie. To prawdopodobnie zaginiony w listopadzie ubiegłego roku 25-letni Mateusz Szylak. Ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych.

W piątek (13 stycznia), kilka minut po godz. 14, policjanci zostali powiadomieni o ludzkich zwłokach w Wisłoku. Ciało wydobyli z wody wezwani na miejsce strażacy.

- Ciało wyłowiono na wysokości Mostu Zamkowego w Rzeszowie. Wstępne ustalenia wskazują, że może to być ciało zaginionego w listopadzie ubiegłego roku 25-letniego studenta - informuje rzeszowska Policja.

25-letni student Politechniki Rzeszowskiej ostatni raz był widziany w nocy z 19 na 20 listopada 2016 roku w lokalu "Czarny Kot" na rzeszowskim Rynku. Od tamtej pory nikt go nie widział, a zaginiony nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Jego telefon milczał.

O poszukiwaniach Mateusza pisaliśmy 28 listopada na łamach portalu KrosnoCity.pl: Zaginął Mateusz Szylak. Szuka go rodzina i Policja

Ciało wyłowione z rzeki zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Ekspertyza pozwoli ustalić dokładne przyczyny śmierci mężczyzny.

mg

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj