Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Pościg za pijaną nastolatką. Uciekając uderzyła w budynek

Pościg za pijaną nastolatką. Uciekając uderzyła w budynek Fot. archiwum KPP Sanok

PODKARPACIE/SANOK: Uciekając przed policjantami gwałtownie skręciła i wjechała w budynek. W wyniku zderzenia jeden z pasażerów ma złamaną rękę. Nastolatka miała w organizmie 0,7 promila alkoholu.

15 lutego, przed godz. 4 rano, policjanci na ul. Głogowej w Sanoku zauważyli Forda, którego kierowca nie stosował się do znaków drogowych, a nawet często zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu.

- Podejrzewając, że kierujący może być nietrzeźwy, policjanci dali wyraźny sygnał do zatrzymania. Jednak zamiast wykonać polecenie policjantów, kierowca przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci pojechali w pościg za piratem drogowym. Jadąc za Fordem ul. Rymanowską funkcjonariusze widzieli, jak w pewnym momencie samochód gwałtownie skręcił w ul. Dąbrowiecką. W tym momencie kierujący stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ścianę budynku - relacjonuje komenda powiatowa Policji w Sanoku.

Okazało się, że za kierownicą pojazdu znajdowała się 19-letnia mieszkanka powiatu sanockiego. Miała w organizmie 0,7 promila, nie posiadała uprawnień do kierowania. Z kobietą podróżowali czterej mężczyźni w wieku 16, 20, 34 i 36 lat. Dwaj najstarsi również nie byli trzeźwi. Każdy z nich miał po ponad 2 promile alkoholu. 36-latek został przewieziony do szpitala. Badania wykazały złamanie ręki.

19-latka została zatrzymana do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień. Jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzut spowodowania wypadku drogowego. Dziewczyna stanie przed sądem.

pd
Fot. archiwum KPP Sanok

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj