Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Kręcą film o Żużlu. Chcesz się pojawić na planie?

Kręcą film o Żużlu. Chcesz się pojawić na planie? Fot. Kid Film

16 sierpnia w Rzeszowie ruszają zdjęcia do filmu "Żużel" w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej. Autorem zdjęć jest Arthur Reinhart, operator filmowy i zdobywca dwóch Złotych Żab na Międzynarodowym Festiwalu Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage. Twórcy zapraszają fanów speedwaya na plan.

REKLAMAKażdy może wziąć udział w dniu zdjęciowym, który odbędzie się 16 sierpnia na stadionie Stali Rzeszów.

- Pierwszą grupę fanów żużla zapraszamy na godzinę 08:00 (do godziny 14:00), drugą grupę kibiców poprosimy na godzinę 14:00 (do godziny 20:00). Można przyjść na godzinę 08:00 lub 14:00, można także zostać z nami przez cały "żużlowo-filmowy" dzień - zapraszają organizatorzy.

Na plan trzeba się zgłosić z wypełnionym i podpisanym oświadczeniem wizerunkowym, które publikujemy poniżej (tylko te osoby będą mogły wziąć udział w dniu zdjęciowym). Osoby niepełnoletnie (również z wypełnionymi zgodami wizerunkowymi, podpisanymi przez rodziców) będą mogły przyjść na plan tylko z pełnoletnim opiekunem.

- Mile widziana koszulka czy bluza w kolorze czerwonym, szarym bądź czarnym. Prosimy o nie zabieranie ze sobą flag czy transparentów - dysponujemy oprawami w kolorze drużyny żużlowej stworzonej na potrzeby filmu - dodają organizatorzy.

Uczestnictwo w dniu zdjęciowym jest bezpłatne. Oświadczenie: Zdjęcia do filmu fabularnego "Żużel" Doroty Kędzierzawskiej.

mż/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj