KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Noc zakupów i weekend z Food Truckami

Najbliższy weekend w rzeszowskim Millenium Hall zapowiada się bardzo atrakcyjnie! Nocne zakupy i trzydniowy Food Truck Stars Tour startuje już w najbliższy piątek. Nagrody za zakupy, różnorodność kuchni z całego świata, Paweł Pawelec z Radia Eska, pożarłowe after party na skwerze - tego nie można przegapić!

REKLAMA


Piątkowa Noc Zakupów w Millenium Hall
Piątkowy wieczór (12 maja) rozpoczyna się od Nocy Zakupów z blisko setką rabatów! Oprócz wyjątkowych promocji czekają nagrody o łącznej wartości ponad 5 000 złorych! Jak je zdobyć? Wystarczy zrobić zakupy i okazać paragon w Punkcie Info.

W puli znajdują się vouchery do Momenti Italiani o wartości 10 zł każdy, zaproszenia na małą pizzę do Pizza Hut, zaproszenia na dowolny SUB15 i kawę w lokalu Subway, karty podarunkowe Cubus o wartości 50 zł każda, vouchery do Klinika La Perla o wartości 400 zł i 500 zł. Dokładny regulamin akcji, a także listę promocji znajdziecie na www.milleniumhall.pl

Food Truck Stars Tours z Pawłem Pawelcem z Radia Eska
To jedyne takie foodtruckowe wydarzenie tego roku! Wygłodniali i wymagający fani street food zostaną porządnie nakarmieni. Od piątku, przez trzy dni na skwerze Millenium Hall do dyspozycji będzie 16 czołowych food trucków z z kuchnią amerykańską, słowacką, azjatycką, belgijską, włoską, hiszpańską, meksykańską i nie tylko... Dla każdego znajdzie się coś pysznego! Zarówno dania mięsne, wege i ostre oraz wyśmienite desery z filiżanką aromatycznej kawy jako uzupełnienie kulinarnego szaleństwa!

W sobotę (13.05) gość specjalny! Wydarzenie muzycznie wesprze i poprowadzi Paweł Pawelec z radia Eska!
To nie koniec sobotnich emocji w Millenium Hall! Tego wieczoru na Skwerze czekać będzie również wielki pożarłowy imprezowy after! Na świeżym powietrzu pod hasłem #dobraSTRONAmiasta zagrają At Crew, Esel, Invader, Popioow.

Nie może Was tam zabraknąć!

ko/red.

  • autor: ko/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?