KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

„Bezpieczna Droga” - turniej rowerowy

Bezpieczne poruszanie się po drogach nadal pozostaje marzeniem. Według informacji podanych przez komendanta policji w Krośnie, nasze miasto i powiat są jednymi z najniebezpieczniejszych pod względem zagrożenia na drogach. Dużo zależy od stanu dróg, a jeszcze więcej od uczestników ruchu. Co można zrobić? Jednym z pomysłów jest Turniej Rowerowy.

REKLAMA


alt

Turniej Rowerowy „Bezpieczna Droga – Krosno 2012” (29.05.2012 ) ma przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na drodze. Skierowany jest do najmłodszych uczestników ruchu: uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. W jego organizacji uczestniczą uczniowie i nauczyciele ZSP nr 2 („Bursa”).

Zawodnicy zmierzą się w konkurencjach sprawnościowych, będą musieli wykazać się też wiedza teoretyczną – rozwiązywaniem testów. Wszystko odbędzie się na hali MOSiR przy ul. Bursaki. Imprezie towarzyszyć będą między innymi pokazy udzielania pierwszej pomocy. W czasie trwania turnieju organizatorzy przewidują liczne atrakcje: stoiska fryzjersko - kosmetyczne, carvingu, ściankę wspinaczkową i wiele innych. W godzinach od 9.30 – 10.30 wśród uczestników będą rozdawane bezpłatne bilety, które wezmą udział w losowaniach nagród ufundowanych przez Firmę Komputerową "Infores". Medialny patronat nad Turniejem objął portal KrosnoCity.pl. Więcej informacji, relacja i wyniki już wkrótce na naszym portalu.

Piotr Dymiński
Fot. Piotr Dymiński

  • autor: Piotr Dymiński

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?