Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Narciarstwo: Dawid Bril na 3 miejscu

Rewelacyjnie spisał się jedliczanin w czasie zawodów narciarskich we Włoszech (FIS w S.Caterinie, 24-25 listopad 2012 r.) gdzie w gronie 90 zawodników z Włoch, Polski, Czech, Słowacji, Rosji, Niemiec, Austrii oraz Rumunii w kategorii juniorów Dawid Bril stanął na podium zajmując trzecie miejsce.

 

REKLAMAalt

Takiego ogromnego sukcesu w narciarstwie biegowym dla Polski już dawno nie było, tym bardziej że na starcie stanęło wielu czołowych zawodników ze świata w kategorii juniorów. Na drugim zajął Konrad Motor zawodnik również kadry młodzieżowej Polski.

alt

Dawid Bril, trzeci w dzisiejszym sprincie, krótko skomentował swój sukces: Na starcie byłem 6, później przed podbiegiem na 5 miejsce wskoczyłem i akurat przede mną był Włoch i Konrad i zaczęli urywać to ja za nimi i odskoczyliśmy trochę na zjeździe, nadrobiliśmy i do mety we trójkę wjechaliśmy, chociaż z tyłu nas naciskali.

alt

W drugim dniu na dystansie 10 kilometrów stylem klasycznym Dawid zajął 22 miejsce w gronie również 90 zawodników. Należy zwrócić uwagę że jedliczanin jest  najmłodszym zawodnikiem w gronie kadry Polski, a już uplasował się na podium.

(pb)

  • autor: pb

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj