KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wspólny bieg "Policz się z cukrzycą" podczas 23. finału WOŚP

Wspólne bieganie może być świetną zabawą sportowo-rekreacyjną nawet bez rywalizacji. W trakcie 23. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (11.01.2015 r.) odbędzie się II edycja biegu "Policz się z cukrzycą". Start o godz. 13:00.

REKLAMA


Trasę BIEGU można pokonać, stosując dowolną formę ruchu: sprint, marszobieg, spacer, nordic walking.

Wypełnione i podpisane kwestionariusze należy do dnia 8 stycznia 2015 r. przesłać na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i złożyć w biurze organizacyjnym w godz. 11.30 - 12.30 w dniu BIEGU 11 stycznia 2015 r. Każdy uczestnik BIEGU otrzyma okolicznościowy dyplom. Zostaną również rozlosowane medale i koszulki.

Start i meta obok Hali Sportowo-Widowiskowej, ul. Bursaki 29. Opłata Startowa to wrzutka 15 zł do puszki WOŚP. Szczegóły na stronie www.wosp.krosno.pl oraz na stronie facebook.com/wospkrosno

Kwestionariusze zgłoszeniowe będzie można również otrzymać w dniu BIEGU w godz. 11.30 - 12.30 w Biurze Organizacyjnym w Hali Sportowo - Widowiskowej przy ul. Bursaki 29 (boczne wejście obok Oddziału Banku PBS).

POBIERZ: Regulamin Biegu | Kwestionariusz zgłoszeniowy

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?