Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Marcin Wilusz rozpoczyna sezon 2017 w GSMP

Marcin Wilusz rozpoczyna sezon 2017 w GSMP Fot. archiwum

43. Bieszczadzki Wyścig Górski rozpocznie nowy sezon zmagań w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na starcie kultowych zawodów w Górach Słonnych staną kierowcy z Mistrzostw Polski, Słowacji oraz Mistrzostw Europy, a w bogatej stawce zawodników nie zabraknie Marcina Wilusza w barwach REVLINE Racing Team.

REKLAMA- Z niecierpliwością wyczekuję startu pierwszej tegorocznej rundy GSMP. Przerwa zimowa trwała przeszło pół roku, więc głód jazdy stał się bardzo duży. Ten wolny czas starałem się jednak jak najlepiej wykorzystać, co poskutkowało nowymi barwami naszego samochodu, bowiem do grona sponsorów zespołu dołączyły firmy Revline, Jasol oraz Stara Wędzarnia. Za ich wsparcie bardzo dziękuję i obiecuję dać z siebie wszystko, nie tylko w Załużu, ale i na wszystkich tegorocznych trasach wyścigowych - mówi Marcin Wilusz.

- Zawody w Górach Słonnych są zawodnikom doskonale znane i na ich temat powiedziano już chyba wszystko, ale jak zwykle w Bieszczadach, zagadkę stanowi pogoda, która w ostatnich dniach zmienia się z godziny na godzinę. Mam nadzieję, że jednak ominą nas opady deszczu, ponieważ o ile nie przeszkadzają one specjalnie kierowcom, to znacznie utrudniają życie kibicom, których, jak zawsze w Załużu, powinno się pojawić przy trasie bardzo wielu - dodaje Marcin Wilusz.

Partnerami zespołu są producent olejów Revline i Jasol, Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil (dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok - Krosno - Jasło). Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport. Patronat medialny objęli TVP3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl.

Zobacz także: www.marcinwilusz.pl oraz facebook.com/revlineracingteam.

Polecamy: Rekord frekwencji Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego. Setka zgłoszeń

łk

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj