Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Akademia Piłkarska dla 3 i 4 latków powstaje w Krośnie

Krośnieńska Akademia Piłkarska "BardoMed" ogłasza nabór do grupy dla dzieci w wieku 3 i 4 lat! Akademia wychodzi na przeciw oczekiwaniom wielu rodziców, którzy próżno poszukują na rynku zajęć ruchowych dla 3 latków. Pierwszy trening już 11 maja!

REKLAMA


Zajęcia będą prowadzone przez wysoko wykwalifikowane, doświadczone i mile usposobione trenerki. Krośnieńska Akademia Piłkarska "BardoMed" zapowiada, że na zajęciach panowała będzie przede wszystkim dobra atmosfera i zabawa. Ważną rzeczą będzie aktywny udział rodzica w zajęciach, co pozwoli wzmacniać więź na linii rodzic - dziecko.


Jakub Popielarz

- Jestem przekonany, że uczestnictwo dziecka w zajęciach ruchowych z innymi dziećmi pozytywnie wpłynie na jego rozwój psychomotoryczny. Zajęcia będą dostosowane do wieku dzieci i będą się opierały na różnorodnych grach i zabawach, które wszechstronnie rozwiną nasze pociechy. Naszym głównym zadaniem jest nauka odpowiednich nawyków ruchowych, nauka zdrowego i aktywnego stylu życia, a także pomoc w przełamywaniu słabości i otwieraniu się na kontakty z innymi dziećmi - mówi Jakub Popielarz, dyrektor AP BardoMed.

- Ważnym aspektem będzie aktywny udział rodzica w niektórych elementach treningu, który będzie wielkim wsparciem w pokonywaniu kolejnych wyrastających przed dzieckiem barier i przeszkód. Zajęcia będą zindywidualizowane, aby każde dziecko mogło jak najwięcej "wynieść z zajęć" poprzez większą ilość powtórzeń, a także poczucie większego bezpieczeństwa! - dodaje Jakub Popielarz.

Pierwszy trening odbędzie się 11 maja 2015 roku na małym boisku z bandami przy stadionie lekkoatletycznym MOSIRu, przy ul. Bursaki. Na zajęcia należy zabrać uśmiech, chęć aktywnego spędzenia czasu, cierpliwość oraz wygodny, sportowy ubiór i wodę.

Treningi będą się odbywały w poniedziałki i czwartki od 16:45.
Jeśli będzie większa ilość chętnych nastąpi podział na kilka grup trenujących o różnych porach.
Więcej informacji pod nr 668 103 266 (J. Popielarz) i na stronach internetowych www.kapbardomed.pl oraz www.facebook.pl/kapkrosno.

KAP BardoMed działa na terenie Krosna od niespełna 2 lat, zrzeszając wielu młodych i zaangażowanych w rozwijanie swoich pasję piłkarzy.
Główny nacisk kładziony jest na wysoką dyscyplinę i współpracę pomiędzy zawodnikami.

Oprócz systematycznych treningów zawodnicy mają możliwość brać udział w wielu turniejach, obozach czy wydarzeniach organizowanych na terenie Krosna i okolic.

Patronat naukowy nad Akademią sprawuje Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie.

pd

3 komentarzy

 • 47

  Bravo Kuba ! Życzę Ci powodzenia , robisz świetną robotę a ci mali nigdy tego nie zapomną. Gratuluję !!!
  marc

  Zgłoś nadużycie 47 środa, 07, październik 2015 15:25 Link do komentarza
 • zupełnie nie zainteresowana piłką nożną

  z tego co widzę, są linki do strony akademii w tekście... a na stronie w pół minuty znalazłam wszysytkie informacje, o które pytasz

  Zgłoś nadużycie zupełnie nie zainteresowana piłką nożną czwartek, 07, maj 2015 16:19 Link do komentarza
 • matka

  Jaki jest koszt miesięczny? czy akademia to klub piłkarski? coś więcej proszę....

  Zgłoś nadużycie matka czwartek, 07, maj 2015 15:21 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj