Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Karpaty Krosno 1994 - podsumowanie rundy

Juniorzy młodsi B Karpat Krosno (rocznik 94), po rundzie jesiennej, zajmują 3 pozycję w tabeli, tracąc do liderującej Stali Mielec 2 punkty. Śmiało można powiedzieć, że to była świetna runda w wykonaniu podopiecznych trenera Marka Adamiaka.

REKLAMA

Wysoka pozycja w tabeli daje szanse na włączenie się wiosną do walki o Mistrzostwo. Krośnianie nie są bez szans, jeśli nadal nie będą tracić punktów z niżej notowanymi rywalami, a w dodatku pokuszą się o zdobycze punktowe z bezpośrednimi rywalami o najwyższe lokaty, to na koniec sezonu mogą zaskoczyć piłkarskie Podkarpacie.

Kadra Karpaty Krosno (rocznik 1994)

Bramkarze: Janas Arkadiusz, Szczęsny Dominik, Guzik Mateusz.
Obrońcy: Honkisz Damian, Kijowski Kamil, Szostak Krystian, Sobota Paweł, Gac Jakub, Dańczak Paweł.
Pomocnicy i napastnicy: Węgrzyn Paweł, Stanisz Radosław, Pudło Karol, Kasza Dawid, Wilk Hubert, Lorenc Lukasz, Pęcak Kamil, Trznadel Przemysław, Piwowar Kornel.

Marek Adamiak (trener Karpat '94): W ciągu całej rundy punkty traciliśmy z faworyzowanymi drużynami Stali Rzeszów i Stali Mielec. Reszta spotkań zakończyła się naszymi zwycięstwami. Mocną stroną zespołu była gra w defensywie, świadczy o tym najniższa w lidze liczba straconych goli, tylko 7. Natomiast szwankowała trochę skuteczność moich napastników, uważam, że powinni strzelić więcej bramek przy tych okazjach jakie sobie stworzyliśmy. Martwi mnie również liczebność kadry. Był moment kiedy przez kontuzje kadra meczowa liczyła 13 chłopców w tym 2 bramkarzy. Szukamy wzmocnień lecz pojawiający się zawodnicy mają zbyt duże zaległości piłkarskie albo macierzyste kluby nie chcą się zgodzić na transfer. Ogólnie jestem zadowolony z poziomu gry jaki prezentował zespól, jest kilku chłopców, którzy mogą w przyszłości, w piłce seniorskiej pokazać się z dobrej strony lecz musi to być poparte ciężką i systematyczna pracą, a z tym bywa różnie. Za pewną grę w ciągu całej rundy chciałbym wyróżnić Damiana Honkisza.

Damian Honkisz (obrońca Karpat '94): Rundę jesienną można ocenić jako udaną. Zajmujemy 3 miejsce w lidze ze stratą 2 punktów do 1 miejsca. Pierwsze mecze były bardzo dobre w naszym wykonaniu, pokonaliśmy Unie Nową Sarzynę aż 9:1, w derbach wygraliśmy z Czarnymi Jasło 2:0 i kontynuowaliśmy dobrą passę. Pierwszą porażkę, po wyrównanej grze obu drużyn ponieśliśmy ze Stalą Mielec 2:3. Słabo zagraliśmy na wyjeździe ze Stalą Rzeszów (1:2). W kolejnych derbach na własnym stadionie ze Stalą Sanok zagraliśmy nie najlepiej, ale udało się zgarnąć komplet punktów. W minionej rundzie cała drużyna spisywała się bardzo dobrze, a w chwili obecnej ciężko trenujemy przed rundą rewanżową.

 


Autor: M. Józefowicz
Foto: sportkrosno.pl

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj