Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Sparing: Dwór Kombornia - Guzikówka Krosno 4:3

W rozegranym niedzielnym (20.03) swoim ostatnim meczu kontrolnym Guzikówka Krosno uległa A-klasowemu Dworowi Kombornia 3:4. Do przerwy krośnianie przegrywali 2:3. W dobrych warunkach i na niezłej, jak na te porę roku murawie rozegrały obie ekipy  ciekawy mecz, obfitujący w sytuacje podbramkowe. Przez całe spotkanie żadna z drużyn nie osiągnęła większej przewagi w grze jak i w wyniku.

REKLAMAPrzy stanie 3-4 Guzikówka śmiało mogła wyrównać, nie wykorzystując sytuacji sam na sam z bramkarzem, a wcześniej obie drużyny mogły jeszcze pokusić się o dalszą zmianę wyniku w tym bardzo wyrównanym meczu.

alt

Gra krośnieńskiej drużyny wyglądała bardzo przyzwoicie, ale na pewno niektórzy zawodnicy muszą jeszcze popracować nad formą. Bardzo martwi natomiast sytuacja kadrowa, każdy sparing seniorzy rozgrywali w składzie nieoptymalnym, praktycznie bez ławki rezerwowych, wspomagając się zawodnikami z drużyny juniorów i nie wszyscy gracze są w chwili obecnej przygotowani w 100 % do sezonu. Po dzisiejszym meczu cieszy jedynie fakt rozegrania wyrównanego spotkania z drużyną klasy A, martwią natomiast kontuzje kilku zawodników co dodatkowo komplikuje sytuację Guzikówki.

Bramka na 1-1 padła po bardzo ładnym zagraniu M. Batorskiego na prawą stronę pola karnego, gdzie mocnym uderzeniem popisał się K. Świerz, bramkarz odbił piłkę i nadbiegający z lewej strony K. Machowski celnie dobił. Gol na 2-1 padł z rzutu karnego po faulu na K. Machowskim. a na 3-3 strzelił Łukasz Zuzak, który bardzo przytomnie zachował się w polu karnym, lekko przerzucając piłkę obok obrońcy i z kilku metrów nie dał szans bramkarzowi.

Dwór Kombornia - Guzikówka Krosno 4:3 (3:2)

1:0 M. Surmacz (4' karny)
1:1 Machowski (23')
1:2 Dragan (28' karny)
2:2 M. Surmacz (34')
3:2 K. Pasterkiewicz (40')
3:3 Zuzak (55')
4:3 W. Kwolek (62')

Kombornia: M.Paczosa - T.Paradysz, Z.Balawajder, M.Pasterkiewicz, G.Kwolek - K.Pasterkiewicz, R.Fiedeń, S.Pluciński, P.Makiel - M.Surmacz, W.Kwolek oraz Ł.Balawajder, D.Surmacz.

Guzikówka: M.Guzik - K.Dragan, A.Staszewski, D.Gromek, M.Małeta - Ł.Zuzak, M.Batorski, S.Skublicki, K.Świerz - P.Wojdyła, K.Machowski oraz A.Sęp, M.Rapta

Sędziował: Piotr Mroczka

Marcin Józefowicz
Żródło: guzikowka.net
Foto: SportKrosno.pl
alt

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj