KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Beniaminek rozpoczął program Szkółki Nivea pod patronatem Ajaxu Amsterdam

We wtorek 25 września na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie odbyła się uroczysta inauguracja programu Szkółki Nivea pod patronatem Ajaxu Amsterdam. W  elitarnym gronie 100 Szkółek w Polsce znalazł się krośnieński Beniaminek.

REKLAMA


Najważniejsi w tym dniu byli młodzi adepci futbolu z Beniaminka Krosna, rodzice, sympatycy i wszystkie życzliwe osoby, które głosowały na Beniaminka w programie Nivea.  Pani Jolanta Prętnik w imieniu wszystkich rodziców otrzymała od trenerów Beniaminka piękny  bukiet kwiatów.

alt

Grzegorz Raus, trener koordynator Szkółki przedstawił wszystkim obecnym historię udziału w konkursie. Szkółka Piłkarska Beniaminek otrzymała bardzo bogaty zestaw sprzętu sportowego w postaci: bramek aluminiowych 2m x 5m, cztery zestawy bramek 1,8m x 1,2m, 50 kompletów piłkarskich, 50 piłek Adidas Tango, rebander do ćwiczeń bramkarskich, pachołki, tablicę taktyczną. Uczestnicy programu dostali dziesięciomiesięczny dostęp do bazy ćwiczeń, filozofii prowadzenia zajęć w poszczególnych grupach wiekowych. Materiały i sprzęt ten przyczyni się do sprawnego realizowania programu treningowego Ajaxu Amsterdam, znacznie urozmaici i uatrakcyjni zajęcia w Szkółce, a także pomoże najmłodszym grupom Karpat Krosno trenującym w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

alt

Dziękujemy wszystkim osobom związanym ze Szkółką Piłkarską Beniaminek Krosno, które na nas głosowały, rodzicom, dzieciom, trenerom, uczniom szkół i ich nauczycielom, całemu środowisku krośnieńskiemu i wszystkim sympatykom.

W drugiej części imprezy -  mali piłkarze Beniaminka  zaprezentowali się publiczności na płycie głównego stadionu MOSiR-u. Widok setki dzieciaków, które po raz pierwszy wypróbowały nowy sprzęt - robił wrażenie.

alt

Szkółka Piłkarska Beniaminek założona  w 2007 roku rozwija się i daje szansę wszystkim dzieciom z Krosna i okolic na dobrą zabawę i  czerpanie radości z futbolu. Pracujemy z pasją i nie boimy się wyzwań. Dziękujemy za każde wsparcie. Mamy już wiele sukcesów na koncie, spełniamy marzenia. Absolwenci Szkółki reprezentują  z dobrym skutkiem Karpaty MOSiR Krosno w rozgrywkach na Podkarpaciu . Tworzymy nową jakość krośnieńskiej piłki. Taki program jak Szkółki Piłkarskie Nivea dodaje skrzydeł do dalszej pracy. Dzisiaj na inauguracji byli znakomici przedstawiciele Władz Miasta. Wierzymy, że Krosno jest dumne z Beniaminka i będzie nas wspierało w realizacji ambitnych planów.

alt

Wśród zaproszonych gości można było zobaczyć Zastępcę Prezydenta Miasta Krosna - Bronisława Barana, Zastępcę Przewodniczącego Rady Miasta Krosna - Pana Zbigniewa Kubita, Przewodniczącą  Komisji Kultury, Sportu i Turystyki - Panią Annę Dubiel, Dyrektora MOSiR-u w Krośnie Pana Antoniego Dębca oraz Radnych Miasta Krosna: Panią Annę Bazan, Panów - Tadeusza Alibożka, Ireneusza Kwiecińskiego, Arkadiusza Oponia.

(beniaminek)

  • autor: beniaminek

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?