KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Beniaminek rozpoczął program Szkółki Nivea pod patronatem Ajaxu Amsterdam

We wtorek 25 września na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie odbyła się uroczysta inauguracja programu Szkółki Nivea pod patronatem Ajaxu Amsterdam. W  elitarnym gronie 100 Szkółek w Polsce znalazł się krośnieński Beniaminek.

REKLAMA


Najważniejsi w tym dniu byli młodzi adepci futbolu z Beniaminka Krosna, rodzice, sympatycy i wszystkie życzliwe osoby, które głosowały na Beniaminka w programie Nivea.  Pani Jolanta Prętnik w imieniu wszystkich rodziców otrzymała od trenerów Beniaminka piękny  bukiet kwiatów.

alt

Grzegorz Raus, trener koordynator Szkółki przedstawił wszystkim obecnym historię udziału w konkursie. Szkółka Piłkarska Beniaminek otrzymała bardzo bogaty zestaw sprzętu sportowego w postaci: bramek aluminiowych 2m x 5m, cztery zestawy bramek 1,8m x 1,2m, 50 kompletów piłkarskich, 50 piłek Adidas Tango, rebander do ćwiczeń bramkarskich, pachołki, tablicę taktyczną. Uczestnicy programu dostali dziesięciomiesięczny dostęp do bazy ćwiczeń, filozofii prowadzenia zajęć w poszczególnych grupach wiekowych. Materiały i sprzęt ten przyczyni się do sprawnego realizowania programu treningowego Ajaxu Amsterdam, znacznie urozmaici i uatrakcyjni zajęcia w Szkółce, a także pomoże najmłodszym grupom Karpat Krosno trenującym w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

alt

Dziękujemy wszystkim osobom związanym ze Szkółką Piłkarską Beniaminek Krosno, które na nas głosowały, rodzicom, dzieciom, trenerom, uczniom szkół i ich nauczycielom, całemu środowisku krośnieńskiemu i wszystkim sympatykom.

W drugiej części imprezy -  mali piłkarze Beniaminka  zaprezentowali się publiczności na płycie głównego stadionu MOSiR-u. Widok setki dzieciaków, które po raz pierwszy wypróbowały nowy sprzęt - robił wrażenie.

alt

Szkółka Piłkarska Beniaminek założona  w 2007 roku rozwija się i daje szansę wszystkim dzieciom z Krosna i okolic na dobrą zabawę i  czerpanie radości z futbolu. Pracujemy z pasją i nie boimy się wyzwań. Dziękujemy za każde wsparcie. Mamy już wiele sukcesów na koncie, spełniamy marzenia. Absolwenci Szkółki reprezentują  z dobrym skutkiem Karpaty MOSiR Krosno w rozgrywkach na Podkarpaciu . Tworzymy nową jakość krośnieńskiej piłki. Taki program jak Szkółki Piłkarskie Nivea dodaje skrzydeł do dalszej pracy. Dzisiaj na inauguracji byli znakomici przedstawiciele Władz Miasta. Wierzymy, że Krosno jest dumne z Beniaminka i będzie nas wspierało w realizacji ambitnych planów.

alt

Wśród zaproszonych gości można było zobaczyć Zastępcę Prezydenta Miasta Krosna - Bronisława Barana, Zastępcę Przewodniczącego Rady Miasta Krosna - Pana Zbigniewa Kubita, Przewodniczącą  Komisji Kultury, Sportu i Turystyki - Panią Annę Dubiel, Dyrektora MOSiR-u w Krośnie Pana Antoniego Dębca oraz Radnych Miasta Krosna: Panią Annę Bazan, Panów - Tadeusza Alibożka, Ireneusza Kwiecińskiego, Arkadiusza Oponia.

(beniaminek)

  • autor: beniaminek

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?