Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

W najbliższy piątek ekipy RMF i TVP zawitają w Krośnie! Polecamy

W najbliższy piątek ekipy RMF i TVP zawitają w Krośnie! Źródło: RMF24.PL

Krosno będzie już w najbliższy piątek Twoim Miastem w RMF FM i TVP Info. Od rana na krośnieńskim rynku staną wakacyjne satelitarne studia, z których na żywo będą nadawane poranne radiowe Fakty i program na antenie TVP Info.

REKLAMA27 czerwca wystartowała wielka wakacyjna akcja "Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info". Jest to pierwszy multimedialny projekt w Polsce organizowany na tak szeroką skalę. Dziennikarze obu stacji w każdy piątek goszczą w jednym z miast Polski wybranym przez słuchaczy i widzów. W piątek 8 sierpnia ekipa radiowa i telewizyjna zawita do Krosna.

Co tydzień, przez całe wakacje piątkowe wydania Faktów RMF FM i poranne programy na antenie TVP INFO nadawane będą z Twojego Miasta. Jak zgłosić swoją miejscowość do programu? Nagraj film opowiadający o Twoim mieście i prześlij nam go za pomocą specjalnej formatki - czytamy na stronie RMF FM.

"Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info" gościć w Krośnie będzie na zaproszenie Pana Grzegorza i Jacka.

Jedziemy do Krosna, by przekonać się, czy to - jak opisuje na naszych stronach pan Grzegorz - rzeczywiście mały Kraków, miasto szkła i... życzliwych ludzi - czytamy w serwisie informacyjnym rmf24.pl.

Zobacz film jaki przesłał Pan Grzegorz do RMF FM w ramach akcji "Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info" - tutaj.

Pan Jacek, który także zachęcał nas, byśmy odwiedzili Krosno,  dodaje, że miasto ma w rynku miejskim plażę i boisko do plażowej piłki siatkowej. A to jest ewenementem w skali światowej :) Nasze miejskie muzeum posiada największą kolekcję lamp naftowych na świecie i jest kolebką światowego przemysłu naftowego. W swoim zgłoszeniu opisuje także pewną postawę charakteryzującą mieszkańców Krosna. To "pankrośnizm". Czym jest - sprawdzimy - informują dziennikarze RMF FM.

Do tej pory w ramach akcji RMF FM i TVP Info odwiedziło już pięć miast: Oświęcim, Olsztyn, Ustka, Wolsztyn i Warszawę. Teraz czas na Krosno.

  • autor: red.

7 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj