KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Remont kładki przy dworcu w 2015 roku

Remont kładki przy dworcu w 2015 roku Fot. Mateusz Głód

Niektóre zardzewiałe elementy kładki nad torami łączącej ul. Pużaka i Mielczarskiego dosłownie rozsypują się w proch. Urząd Miasta zapowiada, że remont skorodowanych elementów zostanie przeprowadzony w przyszłym roku.

REKLAMA


- Z uwagi na zły stan techniczny kładki przeprowadziliśmy trzy lata temu remont bieżący najbardziej zniszczonych elementów konstrukcji - informuje Joanna Sowa, rzeczniczka Prezydenta.

Remont polegał na wymianie nawierzchni z desek drewnianych na pomoście, oczyszczeniu skorodowanej konstrukcji stalowej pomostu i wykonaniu zabezpieczenia antykorozyjnego. Teraz w najgorszym stanie pozostają schody. Niektóre elementy konstrukcji są całkowicie przeżarte przez rdzę. Po sygnałach od naszych czytelników, skierowaliśmy pytania do Urzędu Miasta.

- W przyszłym roku planowany jest remont konstrukcji schodów poprzez wymianę skorodowanych elementów konstrukcji stalowej, wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego oraz wymianę nawierzchni z desek drewnianych - odpowiada Joanna Sowa.

pd

 • autor: pd

2 komentarzy

 • TOR

  KONIEC Z BEZPRAWIEM SOKISTÓW NA DWORCU PKP KROSNO. PANOWIE SOKIŚCI NARESZCIE ZAPŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI ZA BEZPODSTAWNE MANDATY NA DWORCU PKP KROSNO. DOSYĆ POBIERANIA MANDATÓW ZA PRZECHODZENIE FURTKĄ DLA PKP A NIE ZARDZEWIAŁA, ROZPADŁA KŁADKĄ GROŻĄCĄ WYPADKIEM.

  Zgłoś nadużycie TOR wtorek, 02, czerwiec 2015 13:37 Link do komentarza
 • WAGON

  Witam, Kładka juz od kilku lat straszy ludzi. Strach nia prezchodzic. Ja chcac uniknac złamania karku prezchodziłem furtka kolejową na dworcu. Panowie sokisci niestety nie zgadzaj sie ze kładka jest rozwalona i zaserwowali mi mandat 50 zł. Opisałem sprawe gdzie tylko mozn bo takich ludzi to trzeba tepic. To było miejsce wyznaczone do przechodzenia tyle tylko ze dla pracowników PKP. Poniewazx zabrodziłem wycieraczke zapłaciłem 50 zł. Bepodstawny mnadat i tyle . Panowie fukcjonariusze SOK doczekacie sie niedługo wreszcie sami mandatów.

  Zgłoś nadużycie WAGON środa, 05, listopad 2014 10:57 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?