Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Remont kładki przy dworcu w 2015 roku

Remont kładki przy dworcu w 2015 roku Fot. Mateusz Głód

Niektóre zardzewiałe elementy kładki nad torami łączącej ul. Pużaka i Mielczarskiego dosłownie rozsypują się w proch. Urząd Miasta zapowiada, że remont skorodowanych elementów zostanie przeprowadzony w przyszłym roku.

REKLAMA- Z uwagi na zły stan techniczny kładki przeprowadziliśmy trzy lata temu remont bieżący najbardziej zniszczonych elementów konstrukcji - informuje Joanna Sowa, rzeczniczka Prezydenta.

Remont polegał na wymianie nawierzchni z desek drewnianych na pomoście, oczyszczeniu skorodowanej konstrukcji stalowej pomostu i wykonaniu zabezpieczenia antykorozyjnego. Teraz w najgorszym stanie pozostają schody. Niektóre elementy konstrukcji są całkowicie przeżarte przez rdzę. Po sygnałach od naszych czytelników, skierowaliśmy pytania do Urzędu Miasta.

- W przyszłym roku planowany jest remont konstrukcji schodów poprzez wymianę skorodowanych elementów konstrukcji stalowej, wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego oraz wymianę nawierzchni z desek drewnianych - odpowiada Joanna Sowa.

pd

2 komentarzy

  • TOR

    KONIEC Z BEZPRAWIEM SOKISTÓW NA DWORCU PKP KROSNO. PANOWIE SOKIŚCI NARESZCIE ZAPŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI ZA BEZPODSTAWNE MANDATY NA DWORCU PKP KROSNO. DOSYĆ POBIERANIA MANDATÓW ZA PRZECHODZENIE FURTKĄ DLA PKP A NIE ZARDZEWIAŁA, ROZPADŁA KŁADKĄ GROŻĄCĄ WYPADKIEM.

    Zgłoś nadużycie TOR wtorek, 02, czerwiec 2015 13:37 Link do komentarza
  • WAGON

    Witam, Kładka juz od kilku lat straszy ludzi. Strach nia prezchodzic. Ja chcac uniknac złamania karku prezchodziłem furtka kolejową na dworcu. Panowie sokisci niestety nie zgadzaj sie ze kładka jest rozwalona i zaserwowali mi mandat 50 zł. Opisałem sprawe gdzie tylko mozn bo takich ludzi to trzeba tepic. To było miejsce wyznaczone do przechodzenia tyle tylko ze dla pracowników PKP. Poniewazx zabrodziłem wycieraczke zapłaciłem 50 zł. Bepodstawny mnadat i tyle . Panowie fukcjonariusze SOK doczekacie sie niedługo wreszcie sami mandatów.

    Zgłoś nadużycie WAGON środa, 05, listopad 2014 10:57 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj