KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Moda Polska od soboty w Krośnie. Rusza SHOP&SHOWROOM

Moda Polska - SHOP&SHOWROOM Moda Polska - SHOP&SHOWROOM Fot. Łukasz Jaracz

W najbliższą sobotę, 28 lutego 2015 r. w Galerii Full Market otwarty zostanie pierwszy w Polsce Salon Moda Polska o charakterze SHOP&SHOWROOM. W salonie znajdziemy kolekcje najlepszych i tylko polskich marek. Na pierwszych stu klientów czekają niespodzianki. Moda Polska zajmuje powierzchnię ponad 80 mkw i znajdzie się na II piętrze krośnieńskiej galerii.

REKLAMA


Salon Moda Polska, który otwarty zostanie w Galerii Full Market, to nowy koncept na polskim rynku. Oferuje wyłącznie polskie marki, do których należą między innymi: Karen Styl, Peperuna, Nommo, Lola, S.Moriss, Katrus, Del Fiori, Figl, Mielczarkowski w tym Impossible i Wanted, a które cieszą się ogromnym powodzeniem. Moda Polska będzie pierwszym salonem o charakterze SHOP&SHOWROOM w kraju.

- To dla nas bardzo ważne wydarzenie. Wprowadzamy nowy koncept, jakim jest Moda Polska SHOP&SHOWROOM. Nowy salon, który pojawi się w Galerii Full Market, swoją ofertą na pewno zainteresuje mieszkańców Krosna i regionu. Takiej oferty na rynku brakowało. Tym bardziej cieszy nas to, że będziemy mogli zaspokoić potrzeby wielu klientów nie tylko z Krosna - mówi Marcin Podkul, współwłaściciel Salonu Moda Polska.

Polskie produkty odzieżowe przeważnie kojarzone są z wysoką ceną. Jak zapewnia Marcin Podkul, NIE w Salonie Moda Polska. - Koncepcja Salonu Moda Polska SHOP&SHOWROOM powstała po to, by móc zaprezentować bogatą ofertę polskich producentów w niskiej cenie, na niewielkiej powierzchni handlowej. Aby sprostać założeniom, ograniczyliśmy się do zaprezentowania modeli w formie SHOWROOM, a gdy klientowi się coś spodoba może zamówić odpowiedni kolor lub rozmiar i ostatecznie go zakupić i tu mamy SHOP. Dzięki tej koncepcji salonu, ograniczyliśmy koszty z korzyścią dla klienta w postaci niskiej ceny. Dodatkowo każdy, kto dokona u nas pierwszego zakupu, otrzyma “kartę stałego klienta”, która również upoważniać będzie do dodatkowych rabatów - mówi Marcin Podkul.

Sklep on-line
Moda Polska to wybrane - najlepsze produkty, które najlepiej sprzedają się na rynku modowym. Na niewielkiej powierzchni nie sposób przedstawić całości kolekcji wszystkich producentów. - Pozostała część dostępna jest w naszym sklepie internetowym. Jeśli klient nie znajdzie towaru na miejscu, zawsze będzie mógł go zamówić i przymierzyć w salonie. Jeśli się spodoba - dokona zakupu, jeśli nie - towar zostanie u nas - mówi dla KrosnoCity.pl Marcin Podkul.

Salon odzieżowy Moda Polska chcąc sprostać wymaganiom dzisiejszych kobiet, nawiązał współpracę z najlepszymi polskimi producentami. Wysoka jakość, a zarazem nowości modowe inspirowane światowymi wybiegami, zaspokoją potrzeby aktywnych, pewnych siebie oraz głodnych sukcesu kobiet. Styl i elegancja kolekcji pozwoli każdej kobiecie poczuć się wyjątkowo.

Prêt-à-porter i Haute Couture
W Modzie Polskiej znajdziemy kolekcje prêt-à-porter - asortyment produkcji seryjnej, nie szytej na zamówienie u krawca oraz haute couture - kolekcje luksusowe, charakteryzujące się wysoką jakością materiałów i wykończeń, szyte na zamówienie dla konkretnego klienta. - Nasz klient będzie mógł zamówić sobie wybraną odzież lub galanterię dostosowaną do własnych potrzeb, o wybranym przez siebie materiale, kolorze czy sposobie wykończenia. Tak, by produkt był jedyny w swoim rodzaju - dodaje Marcin Podkul.

Sklep bez lady, czyli SHOP&SHOWROOM
Jak zapowiada właściciel, klienci nie znajdą w salonie sklepowej, tradycyjnej lady, a wygodną sofę. Natomiast wykwalifikowany personel bogaty w wiedzę o modzie będzie służył fachowym doradztwem. - Przy filiżance kawy lub herbaty chcemy rozmawiać z naszymi klientami o tym, w czym czują się dobrze i co im się podoba. Chcemy, aby każdy produkt był dobrany indywidualnie do ich potrzeb i gustu - tłumaczy Marcin Podkul.

W dniu otwarcia, 28 lutego (sobota) Moda Polska czynny będzie w godzinach od 09:00 do 18:00. W tym czasie na pierwszych stu klientów czekają niespodzianki.

Salon Moda Polska (Galeria Full Market, ul. Kolejowa 27) czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, w soboty od 9:00 do 18:00, a w niedziele od 11:00 do 17:00.

red.
Fot. Łukasz Jaracz

  • autor: red.

36 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?