KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

II Targi Edukacji i Zatrudnienia PWSZ w Krośnie za nami

II Targi Edukacji i Zatrudnienia PWSZ w Krośnie za nami Fot. Łukasz Jaracz

20 marca br. w ramach Tygodnia Akademickiego PWSZ w Krośnie odbyły się II Targi Edukacji i Zatrudnienia. Wzięło w nich udział blisko 20 wystawców z naszego regionu.

REKLAMA


Adresatami wydarzenia byli: studenci oraz absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz mieszkańcy poszukujący ofert pracy na rynku lokalnym.

W targach wzięło udział blisko dwudziestu wystawców z naszego regionu oraz przedsiębiorstwa i instytucje działające na rynku pracy. Targi odwiedzili: uczniowie z Krosna, Jasła, Sanoka, Jedlicza oraz Brzostka.

- Uczestnicy mogli porozmawiać z przedstawicielami firm oraz wziąć udział w prowadzonych równolegle wykładach, spotkaniach informacyjno-rekrutacyjnych czy grze menedżerskiej - informuje Sylwia Gunia z Biura Karier w PWSZ Krosno. - Goście mogli skorzystać z porad doradców zawodowych. Poszukujący pracy mieli szansę zapoznać się z ofertami przygotowanymi przez potencjalnych pracodawców - dodaje Sylwia Gunia.

Na zakończenie Targów odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez Grupę Nowy Styl oraz krośnieńską uczelnię. Patronat nad wydarzeniem objął Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

red.
Fot. Łukasz Jaracz

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?