Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Ponad 3000 uczniów odwiedziło Krośnieńskie Targi Edukacji

Ponad 3000 uczniów odwiedziło Krośnieńskie Targi Edukacji Fot. archiwum UMK

Podczas Krośnieńskich Targów Edukacyjnych uczniowie VIII klas szkół podstawowych i III klas gimnazjów mieli możliwość zapoznania się z ofertą wszystkich szkół ponadgimnazjalnych działających  na terenie miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego. Targi odbywały się 14 i 15 marca 2019 r.

REKLAMATargi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy wspólnie z wychowawcami i opiekunami przyjeżdżali nawet z odległych miejscowości. W wydarzeniu wzięło udział ponad 3000 uczniów z Krosna, powiatu krośnieńskiego, brzozowskiego, strzyżowskiego i jasielskiego.

Swoją ofertę zaprezentowały wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z Krosna i powiatu krośnieńskiego. Wystawiały się szkoły publiczne i niepubliczne. Podczas targów uczniowie mieli także możliwość bezpośredniego kontaktu z nauczycielami i uczniami szkół, które się prezentowały. Kandydaci do szkół ponadpodstawowych mogli także skorzystać z  porad doradców zawodowych na stoisku poradni psychologiczno - pedagogicznych.

Uczniowie mogli również odwiedzać krośnieńskie szkoły ponadgimnazjalne, które w tych dniach przygotowały specjalną ofertę.

Tradycyjnie już, wszyscy, którzy myślą o wyborze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez samorząd krośnieński mieli możliwość zapoznania się z zasadami elektronicznego naboru.

(umk), red.

  • autor: (umk), red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj