KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ponad 3000 uczniów odwiedziło Krośnieńskie Targi Edukacji

Ponad 3000 uczniów odwiedziło Krośnieńskie Targi Edukacji Fot. archiwum UMK

Podczas Krośnieńskich Targów Edukacyjnych uczniowie VIII klas szkół podstawowych i III klas gimnazjów mieli możliwość zapoznania się z ofertą wszystkich szkół ponadgimnazjalnych działających  na terenie miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego. Targi odbywały się 14 i 15 marca 2019 r.

REKLAMA


Targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy wspólnie z wychowawcami i opiekunami przyjeżdżali nawet z odległych miejscowości. W wydarzeniu wzięło udział ponad 3000 uczniów z Krosna, powiatu krośnieńskiego, brzozowskiego, strzyżowskiego i jasielskiego.

Swoją ofertę zaprezentowały wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z Krosna i powiatu krośnieńskiego. Wystawiały się szkoły publiczne i niepubliczne. Podczas targów uczniowie mieli także możliwość bezpośredniego kontaktu z nauczycielami i uczniami szkół, które się prezentowały. Kandydaci do szkół ponadpodstawowych mogli także skorzystać z  porad doradców zawodowych na stoisku poradni psychologiczno - pedagogicznych.

Uczniowie mogli również odwiedzać krośnieńskie szkoły ponadgimnazjalne, które w tych dniach przygotowały specjalną ofertę.

Tradycyjnie już, wszyscy, którzy myślą o wyborze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez samorząd krośnieński mieli możliwość zapoznania się z zasadami elektronicznego naboru.

(umk), red.

  • autor: (umk), red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?