KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno bez "Podwórka Nivea"

Krosno bez "Podwórka Nivea" Fot. nivea.pl

Zabrakło niecałe 6000 głosów by plac zabaw “NIVEA” powstał właśnie w Krośnie. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcji, którą wspierał portal KrosnooCity.pl. Place zabaw powstaną w 40 lokalizacjach, a w końcowym rankingu Krosno znalazło się na 42. miejscu.

REKLAMA


Niewiele zabrakło by plac zabaw “NIVEA” powstał na Bursakach w Krośnie. Nasza lokalizacja zdobyła na 42. miejsce i 235045 głosów. Place zabaw powstaną w 40 lokalizacjach, które dostały najwięcej głosów w kwietniowym i majowy etapie głosowania.

Nie zabrakło wiele. Dla porównania Żychlin który znalazł się na 20 pozycji na koniec maja zdobył 240553 głosów. W trakcie plebiscytu Krosno już kilka razy było w pierwszej 20-tce, a nawet na miejscu 16.

Dzięki mobilizacji internautów Krosno mogło wygrać kolejną atrakcję na Dzień Dziecka. Tym razem się nie udało. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i głosowali by plac zabaw powstał właśnie w naszym mieście.

pd

 • autor: pd

8 komentarzy

 • myślący

  Ale się pierdołami zajmujecie.
  Chodziło im o wasze maile - dostawać będziecie teraz pełno niechcianych reklam, robicie im darmową reklamę, a ponadto wbiliście sobie do głowy ich logo na amen:)
  oj naiwni...

  Zgłoś nadużycie myślący środa, 03, czerwiec 2015 21:47 Link do komentarza
 • Malina24

  Nivea nie szanuje klientów! Zasady tego konkursu i wyniki, to wielki przekręt! Domaniów, który ma ok. 6 tys. mieszkańców ma 244914 tys. głosów, czyli ok. 42 na głowę, w tym niemowlęta, staruszkowie itd. !!!! Zresztą na liście rankingowej jest więcej takich "kwiatków". Ustawcie sobie wszystkie emaile od Nivea jako spamy.

  Zgłoś nadużycie Malina24 środa, 03, czerwiec 2015 13:34 Link do komentarza
 • krysia0101

  Przeczytajcie - proszę:http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?dpl=deeplink-podworko

  Zgłoś nadużycie krysia0101 poniedziałek, 01, czerwiec 2015 20:39 Link do komentarza
 • krysia0101

  Nie jest to w porządku, bo ta liczba głosów jest z 20 maja. Brzydko to wygląda!

  Zgłoś nadużycie krysia0101 poniedziałek, 01, czerwiec 2015 20:26 Link do komentarza
 • kiz

  Pierdoły tylko narzekają .....ze w innym miejscu powinno być ze to glupota ze Wladza powinna wybudowac .......ale ani jednego glosu nie oddali .Malkontenci maruderzy .Jak jest mozliwosc niekorzystają. Na Dude to sie zmobilizowali.

  Zgłoś nadużycie kiz poniedziałek, 01, czerwiec 2015 20:17 Link do komentarza
 • Opętana

  No niestety nie udało się, ale jestem pewna że w przyszłym roku, jeśli takowa ,,zabawa " będzie miała miejsce to Krosno da z siebie wszystko. Znam ludzi którzy zagorzale głosowali na owe podwórko. Jednak nie wszystkie głosy były zliczane :/

  Ps. Do wszystkich którzy zauważyli że Krosnu nagle przybyło 5 tys głosów, to tylko dlatego że co jakiś czas była aktualizacja i wtedy zliczało głosy. Myślę że pod koniec maja wszystko było już ustawione. :(

  Zgłoś nadużycie Opętana poniedziałek, 01, czerwiec 2015 17:59 Link do komentarza
 • krośnianiń...

  szkoda straconej szansy i szkoda że niektórzy zawsze wszystko będą negować i wszędzie doszukiwać się "spisku". Jak widać niektóre społeczności potrafią się zmobilizować a w Krośnie okazaliśmy się poprostu frajerami... Mając pewną dwudziestkę przestaliśmy głosować i w błoto można wyrzucić poświęcenie tych którzy włożyli w tą akcję swój czas.

  Zgłoś nadużycie krośnianiń... poniedziałek, 01, czerwiec 2015 14:57 Link do komentarza
 • logik

  I mają wasze dane osobowe do wysyłania spamu, reklam itp. O to im chodziło.
  Ten cały konkurs to jedna wielka ściema. Bo jak mi ktoś wytłumaczy że wiocha z tysiącem mieszkańców ma 200 000 głosów:)
  hahahaha

  Zgłoś nadużycie logik poniedziałek, 01, czerwiec 2015 14:45 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?