KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Leroy Merlin nabiera zielono-białych kolorów

Leroy Merlin Krosno Leroy Merlin Krosno Fot. Łukasz Jaracz

Trwają prace instalatorskie i rozpoczynają się prace wykończeniowe przy budowie sklepu wielkopowierzchniowego z materiałami do budowy, remontu oraz dekoracji domów i ogrodów przy ulicy Bieszczadzkiej. Krośnieński Leroy Merlin nabiera zielono-białych kolorów.

REKLAMA


Przyszły sklep Leroy Merlin Krosno jest już zadaszony. Obiekt nabiera właściwych, zielono-białych kolorów - większość ścian została postawiona i trwają prace nad montażem elewacji.

Budowana jest już część biurowa, trwają prace instalatorskie i rozpoczynają się prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Obecnie zamawiane jest również wyposażenie oraz meble.

- Ekipa sklepu jest już prawie kompletna, a Kierownicy zamawiają już produkty do swoich przyszłych działów handlowych - mówi Małgorzata Janikowska, koordynator ds. kampanii informacyjnych Leroy Merlin Polska.

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono ADEO.

Sieć w Polsce pojawiła się  1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 48 sklepów stacjonarnych, sklep internetowy leroymerlin.pl oraz portale oferia.pl, domzpomysłem.pl i domlab.pl. Misją Leroy Merlin jest przyczynianie się do polepszania warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia mieszkańców.

mj/mg
Fot. Łukasz Jaracz

  • autor: mj/mg

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?