Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Dobry sąsiad

Marta Wiater, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Krosno Marta Wiater, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Krosno

Marta Wiater, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Krosno, opowiada o budowie wielkopowierzchniowego marketu i o tym, jaką firmę chce lokalnie stworzyć.

REKLAMACzym jest Leroy Merlin?
Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych, która chce spełniać marzenia mieszkańców o pięknym domu i ogrodzie. Nasz sklep w Krośnie przy ulicy Bieszczadzkiej będzie miał prawie 10 tys. m2, a klienci znajdą w nim materiały do budowy, remontu i dekoracji domu oraz ogrodu. Kierujemy naszą ofertę zarówno do klientów indywidualnych, którzy kochają majsterkowanie i chcą być bohaterami swojego domu, jak i do profesjonalistów.

Budowa sklepu wielkopowierzchniowego to w pewnym sensie zmiana dla lokalnej społeczności.
Zmianą niewątpliwie będzie pokazanie nietypowego modelu prowadzenia dużego przedsiębiorstwa. Leroy Merlin to firma z tradycjami rodzinnymi, współzarządzana z pracownikami, bardzo wrażliwa społecznie, przykładająca dużo uwagi do jakości i kompleksowości obsługi klientów.  Już dziś budujemy naszą ofertę produktową współpracując z mieszkańcami krosna - słuchając ich potrzeb i doświadczeń remontowo-budowlanych. Chcemy również współpracować z lokalnymi montażystami.

Dzięki ekipie sklepu pochodzącej w większości z Krosna już jesteśmy częścią miasta, a chcemy być jak dobry sąsiad, który zawsze wysłucha, doradzi i znajdzie rozwiązanie. Budowa sklepu Leroy Merlin to również stabilne miejsca pracy, zarówno dla osób pełnosprawnych jak i niepełnosprawnych. To także podatki odprowadzane lokalnie, wspierające budżet miasta. Na pewno będziemy się angażować w różne inicjatywy lokalne i wspólnie z mieszkańcami realizować ciekawe projekty. Nad jednym już pracujemy, ale na razie nie zdradzę szczegółów. Mam nadzieję, że niebawem ucieszy on wielu mieszkańców.

Czy pracownicy sklepu w Krośnie są już zrekrutowani?
W zasadzie ekipa jest już kompletna, ostatnie osoby dołączą do nas na początku października. Obecnie większość kadry przechodzi programy stażowe. Prawie wszyscy pracownicy są z Krosna i okolic - dołączyło do nas wielu ekspertów, ludzi z pasją do produktu i handlu. Jednocześnie część załogi pochodzi z wewnątrz organizacji i będzie pracować z nami w ramach rozwoju i awansu na wyższe stanowiska.

Budowa sklepu wielkopowierzchniowego to ogromne przedsięwzięcie. Z jakich etapów się składa?
Pierwszym etapem jest wybór lokalizacji, która jest maksymalnie dogodna dla przyszłych Klientów i jednocześnie spełnia potrzeby powierzchniowo-logistyczne przyszłego sklepu. Potem jest etap formalny związany z kupnem gruntu i uzyskaniem wszelkich pozwoleń. Jednocześnie projektowany jest sklep i wybierany wykonawca projektu. Potem pozostaje już wybudować sklep, urządzić i na końcu wyposażyć. Równolegle trwa rekrutacja załogi, szkolenia pracowników i budowa kompleksowej oferty sklepu. Dla mnie najciekawszym momentem jest właśnie etap dobierania oferty, która spełni oczekiwania naszych przyszłych klientów.

Co jest największym wyzwaniem dla Dyrektora Sklepu?
Zbudować ekipę, która razem ze mną będzie chciała stworzyć najlepszy sklep budowlano-dekoracyjny w Krośnie i okolicach. Ekipę, która zadba o naszych klientów w wyjątkowy sposób i jeśli będą potrzebowali czegoś z naszej branży w pierwszej chwili pomyślą "jadę do Leroy Merlin, tam na pewno mi pomogą". Chciałabym stworzyć sklep pierwszego wyboru dla mieszkańców Krosna i okolic.

Sklep Leroy Merlin Krosno przy ul. Bieszczadzkiej otworzy się pod koniec bieżącego roku.

LMP

3 komentarzy

 • leszek

  MODERATOR: KOMENTARZ ZOSTAŁ USUNIĘTY. ZAWIERA ZWROTY GODZĄCE W DOBRE IMIĘ OSÓB TRZECICH.

  Zgłoś nadużycie leszek wtorek, 29, wrzesień 2015 20:27 Link do komentarza
 • obserwator

  Jak na Panią Dyrektor to dobrze jej patrzy z oczu , tylko czy sprosta tylu chłopom . Zobaczymy bo funkcja uderza do głowy .

  Zgłoś nadużycie obserwator poniedziałek, 28, wrzesień 2015 11:49 Link do komentarza
 • cynik

  Śliczniutka ta pani dyrektor, że ujujujuj. Muszę choćby na piechotę odwiedzić tego Leroy Merlin, krew mi się burzy. Nie tzn. wapno mi się lasuje. Ujujuj ;);)

  Zgłoś nadużycie cynik poniedziałek, 28, wrzesień 2015 11:25 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj