Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

12 grudnia otwarcie sklepu Leroy Merlin w Krośnie!

12 grudnia otwarcie sklepu Leroy Merlin w Krośnie! Fot. Łukasz Jaracz

Wielkopowierzchniowy sklep Leroy Merlin z materiałami do budowy, remontu oraz aranżacji domów i ogrodów w sobotę, 12 grudnia przyjmie pierwszych klientów z Krosna i okolic. W dniu otwarcia moc atrakcyjnych ofert handlowych

REKLAMAEkipa sklepu przy ulicy Bieszczadzkiej kończy właśnie towarować sklep o powierzchni prawie 10 tys. m2.

- Za nami już bardzo dużo pracy z oznakowaniem sklepu i produktów, prawidłowym ułożeniem towarów, przygotowaniem stref inspiracji i różnych aranżacji. Chcieliśmy przygotować miejsce przyjazne dla klientów indywidualnych jak i biznesowych, miejsce o którym klienci pomyślą w pierwszej kolejności szukając produktów do domu, ogrodu czy na balkon - dodaje Marta Wiater, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin w Krośnie.

Na wszystkie osoby odwiedzające nowopowstały sklep czekać będzie szeroka oferta produktowa oraz szereg usług dodatkowych, a w dniu otwarcia moc atrakcyjnych ofert handlowych. Dodatkowo, każdy klient, który dokona zakupu w sklepie pomiędzy 12 a 20 grudnia będzie mógł zagłosować na najładniejszą bombkę choinkową wykonaną przez dzieci z lokalnych przedszkoli, które zgłosiły się do konkursu realizowanego przez pracowników Leroy Merlin Krosno "Bombka choinkowa".

- Poprzez zabawę dekorowania styropianowych bombek przez przedszkolaków, chcemy w przyjemny sposób uczyć najmłodszych mieszkańców naszej okolicy podejmowania wspólnych inicjatyw na rzecz ogólnego dobra, jakim w tym przypadku jest przedszkole, bo nagroda trafia dla całego przedszkola. Do konkursu zgłosiło się aż 25 przedszkoli - komentuje Marlena Skotniczny, Kierownik Działu Relacji z Leroy Merlin Krosno.

A jest o co walczyć - autorzy zwycięskich prac otrzymają karty podarunkowe do wykorzystania na rzecz przedszkola o wartości:
- za I miejsce - 1000 zł,
- za II miejsce - 750 zł,
- za III miejsce - 500 zł.

Sklep w Krośnie będzie 49 sklepem wielkopowierzchniowym Leroy Merlin w Polsce. - Każdy nasz kolejny sklep jest coraz lepiej dopasowany do wciąż ewoluujących potrzeb i wzrastających oczekiwań klientów. Sklep w Krośnie pozytywnie zaskoczy nowym układem działów, ulepszonymi wizualizacjami wielu grup produktowych, aranżacjami, materiałami edukacyjnymi i ułatwiającymi dokonywanie wyboru produktów czy strefą szkoleniową dla klientów - dodaje Marta Wiater.

Na klientów prócz ponad 35 tys. produktów czekać będą punkty projektowania wnętrz oraz nawadniania ogrodów, usługi szycia dekoracji okiennych czy chociażby usługi docinania np. drzwi i blatów czy wycinania otworów w zlewozmywakach, płytach i blatach.

Już 12 grudnia na mieszkańców Krosna i okolic czekać będzie sezonowa oferta świąteczna, oferta stała i możliwość tworzenia zamówień indywidualnych, która z pewnością zadowoli wszystkich klientów.

O firmie Leroy Merlin
Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono ADEO. Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 48 sklepów stacjonarnych. Misją Leroy Merlin jest przyczynianie się do polepszania warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia mieszkańców.

mj

11 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj