KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zasięgnij konsultacji dietetyków w krośnieńskim szpitalu

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Już jutro (2 marca) w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie w będzie można skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetyków z centrum dietetycznego "Naturhouse" z Krosna.

REKLAMA


Konsultacje odbędą się w godzinach 9.00 - 12.00 na poziomie poradni specjalistycznych szpitala.

W ramach spotkania zostaną przeprowadzone rozmowy na temat sposobu żywienia, pomiary antropometryczne i dokładna analiza składu ciała. Taka analiza pozwala na podjęcie skuteczniejszej walki z nadmiernymi kilogramami. Mało kto wie, że inaczej zwalcza się płyny metaboliczne, a inaczej przebiegają zmagania z tkanką tłuszczową.

Wyniki analiz zostaną omówione, a pacjenci mogą liczyć na wskazówki dietetyczne i materiały informacyjne.

- Istnieje wiele metod odchudzania: diety cud, głodówki, środki wspomagające gubienie kilogramów, czy koktajle zastępujące pełnowartościowe posiłki. Niestety większość z nich nastawiona jest na szybki, lecz niestety krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się powrotem do dawnej wagi. Należy wiedzieć, że aby kuracja odchudzająca była rzeczywiście skuteczna, powinna zostać dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu - wieku, stanu zdrowia, stylu życia czy wykonywanego zawodu. Przypadkowe, modne diety czy kuracje z gazet nie muszą być odpowiednie dla każdego - tłumaczą dietetycy z "Naturhouse".

Spotkanie ze specjalistami jest organizowane w ramach Światowego Dnia Walki z Otyłością.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?