KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno: rozpoczynają się prace nad programem rewitalizacji miasta

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Krośnieński samorząd jest otwarty na udział mieszkańców i lokalnych instytucji w przygotowaniu Programu Rewitalizacji Miasta Krosna. W programie są szkolenia i warsztaty oraz przygotowanie raportów z konsultacji. Żeby zgłosić swój udział, wystarczy wysłać e-mail.

REKLAMA


Rozpoczęły się prace nad opracowaniem Programu Rewitalizacji Miasta Krosna na lata 2016-2020.

Urząd miasta zaprasza do współtworzenia tego dokumentu mieszkańców oraz przedstawicieli instytucji działających na terenie miasta. Zaplanowano stworzenie forum lokalnego, którego członkowie będą brali udział w konsultacjach dokumentu i tworzeniu wizji rozwoju miasta na różnych płaszczyznach.

- W ramach konsultacji społecznych uczestnicy forum będą mogli wziąć udział w szkoleniach, konferencjach oraz warsztatach. Ich wynikiem będą raporty, na podstawie których opracowany zostanie program. Konsultacje będą prowadzone od grudnia 2016 do  lutego 2017 - zapowiada Miranda Trojanowska, z Wydziału Rozwoju Miasta i Obsługi inwestorów.

Udział w forum lokalnym będzie stanowił istotne wsparcie w wyznaczaniu kierunku rozwoju miasta oraz identyfikacji problemów, w tym przede wszystkim problemów społecznych, które stanowią obecnie główne wyzwanie w ramach rewitalizacji miast.

Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniach forum lokalnego i otrzymywać bieżące informacje o spotkaniach i konsultacjach, prześlij dane kontaktowe na adres e-mail Wydziału Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów urzędu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Magistrat zapowiada, że dalsze informacje o konsultacjach będą dostępne również na oficjalnej stronie internetowej www.krosno.pl.

pd

  • autor: pd

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?