KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Dzień zawodowca" w "Szczepaniku"

"Dzień zawodowca" w "Szczepaniku" Fot. KrosnoCity.pl

24 lutego odbył się w "Szczepaniku" Dzień Zawodowca. W kolejnych salach odbywały się warsztaty i zajęcia prezentujące w ciekawy sposób dostępne w szkole kierunki kształcenia.

REKLAMA


- Zainteresowanie Dniem Zawodowca przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i cieszymy się niezmiernie, że tak wielu uczniów szkół gimnazjalnych chciało  uczestniczyć w tym wydarzeniu - mówi Angelika Majkut, koordynatorka "Dnia zawodowca".

Uczniowie podzieleni na grupy uczestniczyli w zajęciach z branży ekonomicznej, handlowej i spedycyjnej, turystycznej oraz modowej. Poszczególne zajęcia przygotowali nauczyciele zawodu. Na wszystkich czekała także strefa relaksu w postaci karaoke, xboxa, quizów, zabaw oraz ćwiczeń relaksacyjnych.

W ramach imprezy odbyły się także dwa konkursy: I Podkarpacki Konkurs Turystyczny pod patronatem prezydenta Krosna i podkarpackiego kuratora oświaty oraz Szczepanik Express (konkurs wzorowany na programie Azja Express). Gimnazjum z Malinówki zdobyło I miejsce i puchar w konkursie "Szczepanik Express".

W wydarzeniu wzięło udział 430 uczniów z 18 gimnazjów z Krosna i okolic.

red.

  • autor: red.

5 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?