Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Dzień zawodowca" w "Szczepaniku"

"Dzień zawodowca" w "Szczepaniku" Fot. KrosnoCity.pl

24 lutego odbył się w "Szczepaniku" Dzień Zawodowca. W kolejnych salach odbywały się warsztaty i zajęcia prezentujące w ciekawy sposób dostępne w szkole kierunki kształcenia.

REKLAMA- Zainteresowanie Dniem Zawodowca przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i cieszymy się niezmiernie, że tak wielu uczniów szkół gimnazjalnych chciało  uczestniczyć w tym wydarzeniu - mówi Angelika Majkut, koordynatorka "Dnia zawodowca".

Uczniowie podzieleni na grupy uczestniczyli w zajęciach z branży ekonomicznej, handlowej i spedycyjnej, turystycznej oraz modowej. Poszczególne zajęcia przygotowali nauczyciele zawodu. Na wszystkich czekała także strefa relaksu w postaci karaoke, xboxa, quizów, zabaw oraz ćwiczeń relaksacyjnych.

W ramach imprezy odbyły się także dwa konkursy: I Podkarpacki Konkurs Turystyczny pod patronatem prezydenta Krosna i podkarpackiego kuratora oświaty oraz Szczepanik Express (konkurs wzorowany na programie Azja Express). Gimnazjum z Malinówki zdobyło I miejsce i puchar w konkursie "Szczepanik Express".

W wydarzeniu wzięło udział 430 uczniów z 18 gimnazjów z Krosna i okolic.

red.

5 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj