KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Będą utrudnienia w ruchu. Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków przejedzie przez Krosno

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Karol Słomka

W najbliższy piątek (30.06) ulicami Krosna przejedzie Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Na czas przejazdu zawodników i ekip technicznych ruch na drogach zostanie zupełnie wstrzymany. Dotyczy to również ruchu na drogach poprzecznych, łączących się z ulicami stanowiącymi trasę wyścigu.

REKLAMA


Utrudnienia w ruchu w obrębie Rynku, ze względu na montaż i demontaż barier ochronnych i linii mety, mogą wystąpić już od godzin porannych do ok. godz. 17.00.

Kolarze przejadą przez miasto ulicami: Białobrzeską, Rondo Zawodzie - w prawo, Okrzei, Rondo Solidarności - w lewo, Piłsudskiego, Rynek (przejazd), Sienkiewicza, Plac Konstytucji 3-go Maja, Wisłoczą (w lewo), Legionów, Rondo Niezapominajki (w prawo), Niepodległości, Korczyńską do Korczyny (w kierunku zamku w Odrzykoniu), drugi wjazd do Krosna ul. Białobrzeską, Rondo Zawodzie - w prawo, Okrzei, Rondo Solidarności - w lewo, Piłsudskiego, Rynek - META.

Po pierwszym przejeździe na części ulic ruch drogowy zostanie przywrócony. Natomiast okolice ulic Białobrzeskiej, Okrzei, Piłsudskiego i Rynku będą wyłączone do zakończenia wyścigu.

Wjazd pierwszych zawodników na teren Krosna jest spodziewany ok. godz. 13.30.

Organizator wyścigu zwraca się z prośbą do kierujących pojazdami o stosowanie się do poleceń kierujących ruchem. - Prosimy również, aby już od godzin porannych nie parkować pojazdów na parkingach położonych wzdłuż ulic: Piłsudskiego i Sienkiewicza - od poczty w stronę Rynku i dalej do Placu Konstytucji 3-go Maja - mówi Michał Żelechowski z Wydziału Promocji i Turystyki urząd miasta.

Zobacz także:
- 28. edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków
- Dzieciaki na rowery czyli Mini Wyścig Solidarności

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?