Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Będą utrudnienia w ruchu. Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków przejedzie przez Krosno

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Karol Słomka

W najbliższy piątek (30.06) ulicami Krosna przejedzie Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Na czas przejazdu zawodników i ekip technicznych ruch na drogach zostanie zupełnie wstrzymany. Dotyczy to również ruchu na drogach poprzecznych, łączących się z ulicami stanowiącymi trasę wyścigu.

REKLAMAUtrudnienia w ruchu w obrębie Rynku, ze względu na montaż i demontaż barier ochronnych i linii mety, mogą wystąpić już od godzin porannych do ok. godz. 17.00.

Kolarze przejadą przez miasto ulicami: Białobrzeską, Rondo Zawodzie - w prawo, Okrzei, Rondo Solidarności - w lewo, Piłsudskiego, Rynek (przejazd), Sienkiewicza, Plac Konstytucji 3-go Maja, Wisłoczą (w lewo), Legionów, Rondo Niezapominajki (w prawo), Niepodległości, Korczyńską do Korczyny (w kierunku zamku w Odrzykoniu), drugi wjazd do Krosna ul. Białobrzeską, Rondo Zawodzie - w prawo, Okrzei, Rondo Solidarności - w lewo, Piłsudskiego, Rynek - META.

Po pierwszym przejeździe na części ulic ruch drogowy zostanie przywrócony. Natomiast okolice ulic Białobrzeskiej, Okrzei, Piłsudskiego i Rynku będą wyłączone do zakończenia wyścigu.

Wjazd pierwszych zawodników na teren Krosna jest spodziewany ok. godz. 13.30.

Organizator wyścigu zwraca się z prośbą do kierujących pojazdami o stosowanie się do poleceń kierujących ruchem. - Prosimy również, aby już od godzin porannych nie parkować pojazdów na parkingach położonych wzdłuż ulic: Piłsudskiego i Sienkiewicza - od poczty w stronę Rynku i dalej do Placu Konstytucji 3-go Maja - mówi Michał Żelechowski z Wydziału Promocji i Turystyki urząd miasta.

Zobacz także:
- 28. edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków
- Dzieciaki na rowery czyli Mini Wyścig Solidarności

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj